Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Notification panel-проблем.
#1

Колеги, получи ми се странен бъг, но може и така да си е де.
На заключено като пусна "notification panel" и нямам икона за "location". На отключено обаче e там гадината. Само тази икона е проблемна. Другите си ги имам.
Някакви идеи Huh ?
Цитирай
Аксесоари
#2

(2016-05-09, 09:58:46)sawmv написа:  Колеги, получи ми се странен бъг, но може и така да си е де.
На заключено като пусна "notification panel" и нямам икона за "location". На отключено обаче e там гадината. Само тази икона е проблемна. Другите си ги имам.
Някакви идеи Huh ?

И аз го нямам Smile
Цитирай
#3

Значи не е бъг и телефонът си остава върхът Smile.
Цитирай
#4

Аз съм писал за едни проблеми с моя в долната тема.. но като цяло форума за модела не е много активен
Цитирай
#5

Относно батерията: на моето потребление S5 ми падаше за 2 дена, а този държи по 5-6, рекордът ми е 7 дена Smile. Това е с еднакво потребление горе долу.
Сега обаче по празниците бях извън София и на мобилни данни, навигация и за един ден приключи.
Много зависи как го ползваш.
Веднага ти казвам как издържа 7 дена.
8'00 го пускам без мобилни данни. 8'30 съм на рутер в офиса
12'00-13'00 мобилни данни
13'00 - рутер
17'00 мобилни данни
17'30 вкъщи рутер
21'30 самолетен режим
Facebook и viber си работят непрекъснато. Разговори към 20-ина минути на ден някъде. На същото потребление самсунгът се смазваше за 2 дена. Наблъскан с някакви простотии, които не ги ползвам изобщо и не можаех да ги махна. Откакто съм с чистия андроид се родих Smile. Една забележка засега нямам към телефона.
Цитирай
#6

(2016-05-09, 12:37:33)sawmv написа:  Относно батерията: на моето потребление S5 ми падаше за 2 дена, а този държи по 5-6, рекордът ми е 7 дена Smile. Това е с еднакво потребление горе долу.
Сега обаче по празниците  бях извън София и на мобилни данни, навигация и за един ден приключи.
Много зависи как го ползваш.
Веднага ти казвам как издържа 7 дена.
8'00 го пускам без мобилни данни. 8'30 съм на рутер в офиса
12'00-13'00 мобилни данни
13'00 - рутер
17'00 мобилни данни
17'30 вкъщи рутер
21'30 самолетен режим
Facebook и viber си работят непрекъснато. Разговори към 20-ина минути на ден някъде. На същото потребление самсунгът се смазваше за 2 дена. Наблъскан с някакви простотии, които не ги ползвам изобщо и не можаех да ги махна. Откакто съм с чистия андроид се родих Smile. Една забележка засега нямам към телефона.


Аз със сигурност го ползвам доста повече. Не мога да разбера, защо линията която показва дали е събуден, почти винаги е непресечена. Иначе 1 ден ме кара. SoT горе долу около 3 часа. Като цяло мисля, че основния консуматор е една игрица и това, че е постоянно "събуден".
Цитирай
#7

Каква е тази линия???
Цитирай
#8

(2016-05-09, 14:03:34)sawmv написа:  Каква е тази линия???

Като влезеш в Настройки>Батерия и там има една зелена скала, която показва как пада батерията. Като цъкнеш на нея ти показва Сигнал на клетъчната мрежа и още няколко неща от които едното е Събуждане. При мен много често е права непресечена линия а не трябва да е така.
Цитирай
#9

Това и аз съм го забелязал. Малко странно стои, но може би си е така.
Цитирай
#10

(2016-05-10, 08:40:39)sawmv написа:  Това и аз съм го забелязал. Малко странно стои, но може би си е така.

Аз моето за сега съм го закрепил да не е така. И по бива Smile
Цитирай
#11

По въпроса със location-а, мисля че беше така по причини за сигурност. Замисли се Wink
Цитирай
#12

Това с локацията е при всички версии на Андроид(поне новите). Наистина е въпрос на сигурност, но щеше да е удачно да показват иконката ако телефона няма парола/паттерн за отключване.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#13

Има логика Smile.
Цитирай
#14

Здравейте колеги от няколко дни нямам ротация на дисплея нито в менюто нито в нотификейшън бара някакви идеи? Оправя се с фактори ресет.. незнам бъг ли е какво е но ако го деактивирам за няколко дни опцията изчезва

Google Nexus 5X White
Samsung Galaxy Note 8 Black
Samsung Galaxy Note 9 Black
Samsung Galaxy Note 10+ Silver
Цитирай
#15

(2016-08-04, 11:44:06)h4x0r написа:  Здравейте колеги от няколко дни нямам ротация на дисплея нито в менюто нито в нотификейшън бара някакви идеи? Оправя се с фактори ресет.. незнам бъг ли е какво е но ако го деактивирам за няколко дни опцията изчезва

Със стоков firmware ли си
Цитирай
#16

да 2ра седмица съм с N няма проблеми Smile

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Google Nexus 5X White
Samsung Galaxy Note 8 Black
Samsung Galaxy Note 9 Black
Samsung Galaxy Note 10+ Silver
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)