Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Търся програмка за влизане от компютър в телефон
#1

Здравейте, търся програмка, от която мога да влизам в телефона от компа. Пробвах с Team Viewer, но не става. Става само от телефона към компа. Моля за помощ гледах в интернет, но не намерих нищо, което да става. Благодаря ви предварително.
Цитирай
Аксесоари
#2

(2016-05-10, 15:06:21)stanchev36 написа:  Здравейте, търся програмка, от която мога да влизам в телефона от компа. Пробвах с Team Viewer, но не става. Става само от телефона към компа. Моля за помощ гледах в интернет, но не намерих нищо, което да става. Благодаря ви предварително.
Инсталираш на телефона teamviewer quick support. После съответната добавка според телефона(марка) и действаш.

Xiaomi Mi 9T 6/128GB Glacier Blue
Цитирай
#3

Благодаря ти много, но не става пише ми, че QuickSupport спря. Може би, защото телефона е със CM 13. Благодаря все пак ще се опитам да го пусна.
Цитирай
#4

(2016-05-10, 17:30:40)stanchev36 написа:  Благодаря ти много, но не става пише ми, че QuickSupport спря. Може би, защото телефона е със CM 13. Благодаря все пак ще се опитам да го пусна.

На CM13 трябва да копираш с Root Explorer: TeamViewerQSAddon.apk в system/app и след това рестартираш!

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#5

Благодаря ви много, правя всичко както трябва обаче с Root Explorer ми изписва You cannot paste here because the file system is read-only.
Цитирай
#6

горе в ляво натискаш да не е read само...

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk
Цитирай
#7

MyPhoneExplorer

Sony Ericsson Xperia ray
Samsung Galaxy S 3
Цитирай
#8

Благодаря ви за отговорите! Получи се с MyPhoneExplorer стана най-лесно.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)