Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo vibe s1
#1

Здравейте ! Видях, че няма тема за този телефон и направих ....ако някой който има тела сподели мнение и впечатления ще съм му адски благодарен !!!
Цитирай
Аксесоари
#2

аз вчера си взех този модел за сега съм с много добро впечатление
Цитирай
#3

Ще споделиш ли как се справя батерията при теб? Благодаря.
Цитирай
#4

(2016-05-10, 15:24:51)maestroi написа:  Здравейте ! Видях, че няма тема за този телефон и направих ....ако някой който има тела сподели мнение и впечатления ще съм му адски благодарен !!!

http://www.idg.bg/mobile/336760/lenovo-v...po-vsichko
Цитирай
#5

От около 2 месеца ползвам телефона, като цяло средна работа , от камерата съм доста доволен( и предните и задната) не очаквах да се представят  толкова добре, но като цяло малко ме разочарова това, че телефона доста лагва. Не знам дали проблема е в това , че го ъпдейтнах до андройд 6.0 , но определено не ми харесва работата му..
Цитирай
#6

Как се влиза в рековъри мод на S1 Lite. Стигам до полегналото андроидче с червен триъгълник с удивителна и надпис "без команда".

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#7

Айде честито и на мен. От днес Интърнити ме зареди с телефона. Бях с Xiaomi Redmi Note 3. Но по нещастно стечение на обстоятелствата му пръснах дисплея и временно ще съм с Леновото. Моят модел е Vibe S1 Lite. Незнам дали има разлика... Като цяло не очаквам да ме впечатли кой знае колко предвид монстъра с който съм в момента. Но докато не сменя дисплея ще се задоволя с този.

И веднага първия проблем... Не мога да си отворя гнездото за симовете... Натиснах леко с ключа силно... не и не
Цитирай
#8

(2016-08-12, 15:25:54)vankata_pz написа:  От около 2 месеца ползвам телефона, като цяло средна работа , от камерата съм доста доволен( и предните и задната) не очаквах да се представят  толкова добре, но като цяло малко ме разочарова това, че телефона доста лагва. Не знам дали проблема е в това , че го ъпдейтнах до андройд 6.0 , но определено не ми харесва работата
При мен пък и предна и задна камера все размазват ако съм някъде на затворено. Изобщо не съм доволен от камерите. Има ли как да се изключи това разкрасяване и да не ми се включва всеки път като отвора предната камера. И дали си направил някакви настройки за да избегнеш това размазване. И как си го ъпдейтнал до 6.0. Аз като дам обновяване и ми казва , че съм с актуалната версия , а тя е 5.1?

Xiaomi 11T pro 5G 128/8
Цитирай
#9

Здравейте!
Мисля ,че горните коментари са за Vibe S1 Lite.Някой има ли впечатления от Vibe S1 без Lite-дето го рекламират по Тех..ис-32Гб памет и 3Гб рам и т.н.
Цитирай
#10

Здравейте Smile
От 2 дни съм с Lenovo Vibe S1, 32GB, 3GB RAM. В първоначален шок съм, защото ми е първи досег с телефон Lenovo. Lenovo Launcher изобщо не ми хареса, успя да ме вкисне и (донякъде) ми съсипа радостта от покупката. Вече съм му наточила балтията на тоя софтуер и събирам кураж да я стоваря. Не съм убедена ще работи ли стабилно ако му инсталирам друг, наистина малко ме е страх.
Камерите са съвсем прилични по бегло впечатление. Пробвах с вечерни снимки на автоматична настройка. Доста приличен резултат.
Има OTA ъпдейт за Андроид 6.0. Ъпдейтнах веднага, дано е за добро Smile
Цитирай
#11

(2016-10-04, 09:42:20)melona написа:  Здравейте Smile
От 2 дни съм с Lenovo Vibe S1, 32GB, 3GB RAM. В първоначален шок съм, защото ми е първи досег с телефон Lenovo. Lenovo Launcher изобщо не ми хареса, успя да ме вкисне и (донякъде) ми съсипа радостта от покупката. Вече съм му наточила балтията на тоя софтуер и събирам кураж да я стоваря. Не съм убедена ще работи ли стабилно ако му инсталирам друг, наистина малко ме е страх.
Камерите са съвсем прилични по бегло впечатление. Пробвах с вечерни снимки на автоматична настройка. Доста приличен резултат.
Има OTA ъпдейт за Андроид 6.0. Ъпдейтнах веднага, дано е за добро Smile

Благодаря за информацията.Ще се радвам ако споделиш още впечатления-батерия,процесор и т.н.
Цитирай
#12

Разкрасяването се спира долу в ляво като отвориш предната камера, има бутонче . Говоря за С1 версията, не лайт. От камерите съм много доволен, но само до там. След 4 месечно ползване съм направо разочарован . Батерията е слаба за този телефон , да не говорим, че няколко пъти ми се случва телефона да засече до такава степен, че нищо да не дава на екрана и да трябва да чакам да му падне батерията , за да изгасне и да мога да го ползвам. С никаква комбинация от копчета не се рестартираше. Първият път като ми се случи се изложиш дори в магазина, върнах го за рекламация в магазина  с мисълта, че е изгаснал и не се зарежда, но явно е бил просто забил и докато го занеса в магазина му паднала батерията, та позложих се малко , излезнах малоумен и така. В последствие като го направи още 1-2 пъти схванах какво се случва. Дано да е само при мен този проблем( между другото и след ъпдейт на софта пак си остана проблема.) отделно имам проблем с камерата в месинджъра на фейбук, дава жълто, черно , бяло, каквото си поиска.. след 3-4 пускания се оправя.

другото което мога да кажа е , че няма прозрачни гръбчета за този телефон, за лайт версията има напълно прозрачни силиконови, за основната версия няма... Що за логика ????? :|
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)