Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Greenify на 6.0 No-Root
#1

Искам да попитам има ли смисъл от цялата работа или да не си губя времето?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Според мен има колега. Въпреки че съм със М8 определено забелязвам осезателни разлики в живота на батерията. Идеята на програмата е че има страшно много приложения които си работят на заден план. Примерно имам туитър, не го ползвам активно ама той си е зареден в паметта и си действа. Докато не се включи алгоритъма за освобождаване на рам паметта ако е препълнена. Което е слабо вероятно ако си с 2ГБ рам и повече. Та идеята на програмката е да сложиш приложенията в режим на хибернация и да се активират само от юзъра. Има и други особености в програмата, но общо взето това е. Аз съм сложил почти половината, че и повече приложения в хибернация. Имам инсталирани разни ъгломери, калкулатори за лагери, чертожни програми и т.н. които не ми трябват заредени в паметта освен в момента в който ги използвам. Пробвай програмката за седмица - ако не ти харесва - махни я! Успех!
Цитирай
#3

Колеги, да попитам, ако инсталирам Greenify на S7-цата, без да е рутната ще сработи ли хибернацията? Някой пробвал ли е? Понеже виждам, че пишат в стора "NEW: Auto-hibernation now works in non-root mode, (need to be enabled in experimental features setting, Android 4.1+ required). If you have secure key-guard enabled, try "Hibernate and Lock Screen" shortcut or "Pull up" gesture on Home soft-key." ама дали да им вярвам? И самото приложение дали няма да твари?

Някой може ли да ми разясни това "DISABLE YOUR SCREEN LOCK & BIND ACCESSIBILITY SERVICE: For automatic hibernation to work on non-root devices."

Още нещо да попитам - искам да си сложа Greenify Donate v2.9 beta 2 Apk - намерих приложението, но пише че изисква руут.
Въпроса ми е дали ще сработи без руут, или да си сваля само Greenify от гугъл стора - Има ли смисъл да го правя това - "Instructions:
1) Remove any previous version of Greenify and Donation Package first!!!
2) Install Greenify APK
3) Install Xposed Installer APK
4) Open Xposed Installer, select greenify inside modules tab, open framework tab then press install/update & reboot.
5) Done
IMPORTANT: Please make sure to activate Greenify module by clicking the “Check” in Xposed Installer" - ако нямам руут? Това Xposed ако го сложа без руут какво ще стане?

И има и други force doze приложения в гугъл стора, примерно Doze - For Better Battery Life, ForceDoze, ShutApp - Real Battery Saver и т.н. някой има ли впечатления от тях?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)