Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на смарфон..
#1

Здравейте,в средата на август ми изтича догова към М*ел и ще се местя на Т*ленор и ще си взема нов телефон и най-вероятно ще дам самсунга на брат ми.И се замислям да си купя някой Iphone и мисля да е от "Големите" но 6s plus ми излиза около 100лв на месец заедно с договора който съм избрал и ми се струва много... а 6 plus е 84лв и в най-лошият вариянт да се насоча към iphone 6 който е 71лв на месец.
Но,ме притеснява,че вече е малко старичък,а искам да си го ползвам поне до следващото подновяване на договора.Бих взел под внимание и някой с андроид,но моля самсунг не ми предлагайте.

Samsung Galaxy S5 Active
Цитирай
Аксесоари
#2

(2016-05-10, 20:30:19)Go0dLike написа:  Здравейте,в средата на август ми изтича догова към М*ел и ще се местя на Т*ленор и ще си взема нов телефон и най-вероятно ще дам самсунга на брат ми.И се замислям да си купя някой Iphone и мисля да е от "Големите" но 6s plus ми излиза около 100лв на месец заедно с договора който съм избрал и ми се струва много... а 6 plus е 84лв и в най-лошият вариянт да се насоча към iphone 6 който е 71лв на месец.
Но,ме притеснява,че вече е малко старичък,а искам да си го ползвам поне до следващото подновяване на договора.Бих взел под внимание и някой с андроид,но моля самсунг не ми предлагайте.

Да дадеш толкова пари за кекава батерия.
http://www.emag.bg/smartfon-meizu-mx5-pr...DPBP6YBBM/
http://www.emag.bg/smartfon-lg-g4-dual-s...D36QLYBBM/
Прегледай внимателно показателите на твоя фаворит ,за момичеловка става
ама http://www.emag.bg/smartfon-apple-iphone...DPR1RBBBM/
Цитирай
#3

Останал съм с впечатление,че тези показатели не са толкова важни и не винаги покриват очакванията.
Както най-вече при самсунг представят нещо велико и после идват проблеми.. ротвания,ромове и тн...
Лгто съм го ползвал за кратко камерата е изумителна,но батерията не ме впечатли.Имал съм допир до повечето андроид устройства,но до айфони не толкова за това искам да чуя някой който има опит с айфони и с андроид устройства и да ме посъветва.

Samsung Galaxy S5 Active
Цитирай
#4

Айфона е добър телефон. Определено.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#5

Човека изброил поне три модела на айфона,ти му викаш че айфона е добър.
Вземи си поне 6плюс,нали искаш да ползваш няколко години
Цитирай
#6

6+ е много добре и откъм батерия,но излиза доста скъпичак...колегата ми е с такъв и е много доволен,всичко е според финанси.За ползване поне 2 години ти препоръчвам от нексус серията Wink

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk
Цитирай
#7

Взимай айфона. И без това, за 2 години едва ли ще променят нещо особено

Изпратено с пощенски гълъб

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#8

Ами аз към него съм се насочил,но се чудя още iphone 6 plus или iphone 6s.Това което ме притеснява в 6 plus,че е по- стар и незнам струва ли си да го взема и също ме притеснява проблема с огъването при него.

Samsung Galaxy S5 Active
Цитирай
#9

(2016-05-11, 19:17:00)Go0dLike написа:  Ами аз към него съм се насочил,но се чудя още iphone 6 plus или iphone 6s.Това което ме притеснява в 6 plus,че е по- стар и незнам струва ли си да го взема и също ме притеснява проблема с огъването при него.

Едиственият ти плюс че е женеловка,нищо повече.
Цитирай
#10

Така ли си ловите гаЖенца?Със Айфон?Пхахахахахахахааха

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#11

@g_f_g и двата телефона дето си посочил точно по издържливост на батерията не могат да се доближат до айфон 6 камоли до 6 плюс

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай
#12

Аз бих взел Iphone 6s. Но ако имаш възможност, погледни и Nexus 6P.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)