Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с контактите - набира от различни акаунти
#1

Здравейте след няколко преинсталации не мога да си оправя контактите.Примерно един номер в сим картата и в google акаунта е записан по 2 различни начини, аз му давам да ми показва записите само от google, като тръгна да набирам примерно баща ми, който е записан като "Dad" ми излиза записа от сим картата "Bashta mi", тръгвам да търся в указателя в телефона и си е "Dad".Жената и в акаунта и в сима е записана с едно и също име, но в акаунта е със снимка а в картата без, и следователно ми излиза като звъня или я набирам записа без снимката...Общо взето ми изкарва данните от контактите в картата.От какво може да е?Два дена преинсталирам софта първо бях с 6.0 на чисто и го имах този проблем, вчера сложих 5.1 пак на чисто и сега пак така.
Цитирай
Аксесоари
#2

Изтрий контактите от сим картата. Там ти е проблема. Прехвърли си ги на Google акаунта.

Sent from my GT-I9301I

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#3

Въртеше ми се като идея, но малко ме е страх ако утре трябва да сложа картата в обикновен телефон че няма да имам контакти.
Цитирай
#4

Ще ги прехвърлиш, преди сложиш карата в другия тел. После пак ги триеш, аз така правя.

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#5

Сега изтрих номера на жената от картата(той ми беше най-проблемен) и го експортнах на ново и сега няма проблеми.Проблема с контактите е ако нещо стане с телефона изведнъж и оставам без контакти.За пример: лятото наводних Сонито на морето, извадих картата и в един обикновен телефон и изкарах.
Цитирай
#6

Контактите можеш да си ги сваляш от Gmail и през компютъра, като дори май даваше избор в какъв формат да ги свалиш, има за Нокия например.

1+6
9.0 Pie
Цитирай
#7

(2016-05-11, 13:53:19)climb написа:  Сега изтрих номера на жената от картата(той ми беше най-проблемен) и го експортнах на ново и сега няма проблеми.Проблема с контактите е ако нещо стане с телефона изведнъж и оставам без контакти.За пример: лятото наводних Сонито на морето, извадих картата и в един обикновен телефон и изкарах.

Преди време имах същите проблеми и се решиха по описания начин. Много е неприятно, когато даден контакт (със снимка и индивидуална мелодия) си звъни със стандартния тон и няма снимково обозначение.

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
#8

Явно наистина се мешат контактите от картата и от google акаунта, но добре че само с 1-2 контакта за сега имах проблеми Smile

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай
#9

Аз от години не запаметявам контакти в сим картата... Имам програма която ми прави бек ъп на контактите и смсите всеки ден и ми ги ъплоудва в облак.
Цитирай
#10

И коя е тая програма ? Че и аз имам нужда от бекъп .

Xiaomi 13T Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)