Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Какво ще кажете за 4400mAh batery for Samsung Galaxy Alpha G850F
#1

Поръчах си такава батерия от алиекспрес. Искам да разбера дали има и най-малката възможност да стане нещо на теллефона?
Цитирай
Аксесоари
#2

Попринцип не е хубаво да се доверяваш на китайски батерии. Също така се съмнявам да е реални 4400 mah.

Motorola Defy Mini -> Sony Xperia Sola -> Samsung Galaxy Core -> Motorola Moto G 8GB -> iPhone 5 16GB -> Samsung Galaxy Note 3 Neo -> iPhone 4s 16GB -> LG G2 16GB -> Samsung Galaxy Alpha 32GB -> Huawei P9 Lite -> iPhone 5S 16gb
Цитирай
#3

Да.И аз така мисля.На нея пише, че е произведена в Япония.Надявам се да държи повече, защото оригиналните батерии са пълен......! Но въпроса в случая е, да не би да има някакво ограничение в самата платка на телефона и да поддържа до определен капацитет?

http://www.aliexpress.com/snapshot/76637...9535935280
Цитирай
#4

Кажи като пристгине как ще дества .Няма такива ограничения може да нагрява в началото , но ще се оправи .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#5

Добре се държи, но не мога да кажа, че е нещо...уаууу
Цитирай
#6

@chokolad, няма как да кажеш, защото батерията си е...1800mAh. На твое място бих отворил диспут за връщане част на сумата, ако не и цялата.

 
Цитирай
#7

Ами съвсем малко повече държи, но тя не е скъпа, аз и затова рискувах.Няма проблем, колкото повече, толкова повече Wink
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)