Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със системно обновяване asus zenfhone 2 laser модел ze550kl
#1

Здравеите. Вече няколко пъти получавам някаква системна актоализацея ,която е 167 мегабайта. Свалям я успеино,след което пускам да се инсталира,телефона се рестартира и започва процеса на инсталиране,които продължава успешно някъде до към половината и спира и след 5 мин. мислене,така да се каже ми изписва,че инсталирането е неуспешно . Това е вече за 5 път с една и съща актоализация. Някои,ако може да даде съвет какво да правя. Android 5.0.2. Благодаря.
Цитирай
Аксесоари
#2

Напиши с коя версия на фърмуера си.

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#3

[attachment=11105]


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#4

Преди ъпдейта пробва ли да ресетнеш телефона?

Ericsson T10 -> Siemens M55 -> Sony Ericsson K510 -> Nokia 5800 -> Google Nexus S -> Samsung Galaxy 3 mini -> Asus Zenfone 2 ZE551ML 2GB\16GB -> Xiaomi Mi Note 3 -> Poco X3 NFC
Цитирай
#5

Не. Не съм го ресетвал. Още каато го купих с стартирах два часа по-късно се появи този ъпдейт и още от тогава ми прави тези проблеми. Телефона съм го купил чисто нов и първото активиране го направих аз. Но от тогава този ъпдейт не мога да го инсталирам.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)