Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Бъг при ъпгрейд на Marshmallow 6.0.1
#1

Здравейте, 
     Използвам Galaxy s5 вече повече от година и не съм имал проблеми до момента, в който инсталирах Marshmallow.
   
     В момента през някакъв период от време, не знам на какъв принцип , изкача това съобщение долу на екрана : "Currently unable to download. Please try again later." Появява се за секунди и изчезва. Taка вече от 1 седмица примерно или дори повече, от както сложих по - новата версия на андроид.
     Другото, което ми се случва наново след ъпдейта, е рестартиране на телефона в момента, в който изтрия приложение. Щом се деинсталира, телефона се рестартира като при включването му не иска пин-код, а голяма част от инсталираните приложения са с иконки на андроид и не работят. Това се оправя с рестартиране на устройството. Такъв момент имаше и непосредствено след ъпгрейда, който беше еднократен и се оправи наново чрез рестартиране. Но сега се случва всеки път когато изтрия приложение.
 
    Много ще съм благодарен ако някой има решение и за двата проблема, особено за втория, който е изключително упорит и досаден. Не съм резетвал телефона, защото не искам да си изгубя нещата. Ако се установи, че няма друг начин ще го направя, но преди това реших да се допитам до вас.
Цитирай
Аксесоари
#2

Еми колега,като чета проблема ти това е варианта, връщане на фабричните настройки.Яко се е "омазала" системата след ъпдейта.По принцип след такъв голям ъпдейт ресета е препоръчителен,да не кажа задължителен.Преди това си свали важното инфо,защото всичко от памета на телефона ще се изтрие.

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#3

Благодаря за отговора.
А да попитам това връщане на фабрични настройки, factory reset ли се води на английски?
Цитирай
#4

Да,точно това е Smile

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#5

Благодаря много!!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)