Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на НТС 10
#51

Има шанс, нарича се s-off Wink
Цитирай
Аксесоари
#52

Ама няма много смисъл май. До тук са доста редовни с ъпдейтите, пък и 7-ца идва скоро Smile

искам = мога
Цитирай
#53

Правилно Smile
Цитирай
#54

-----

Samsung Note20 Ultra 5G, Samsung Note9, Samsung S8, HTC 10, HTC One M9, HTC One, HTC Sensation, HTC HD2
Цитирай
#55

[Изображение: CqpzUCIXgAQSkQQ.jpg]

От официалния туитър акаунт на HTC. Чакаме 7-цата от октомври натам Smile

искам = мога
Цитирай
#56

Току що свалих ъпдейт - 1.95.401.4 (526.58 мб).

HTC 10 Glacier Silver
Цитирай
#57

Вече го инсталирах и мога да кажа, че с тоя ъпдейт, телефона се държи доооста по-стабилно и мазно от предния. Ще видим батерията как е...

Huawei P40 Pro+
Цитирай
#58

Ресет прави ли??

Samsung Galaxy S22 Ultra 
Цитирай
#59

В интерес на истината ме домързя, но и така е по-добре от последния ъпдейт, при който правих няколко ресета без връщане на бекъп и беше пълна каша... Утре ако ми остане време ще направя ресет.

Huawei P40 Pro+
Цитирай
#60

Ресет е нужен, ако има проблеми и се минава към нова версия на Андроид. В момента всичко е наред и не съм правил ресет след закупуването му в края на май Smile
Цитирай
#61

Здравейте колеги
Преди няколко дни свалих последния ъпдейт и телефона доста се бъгна
Някои приложения не работят като хората
Фейс Месиджера не отчита прочетени съобщенията, постоянно ги дава като непрочетени, налага се да затварям и отварям по няколко пъти докато се оправи.
Точката която остава след натискане на екрана, под пръстите, не се маха и стой, понякога остават по няколко по екрана, това се случи днес няколко пъти, изчезват като заключа и отключа екрана
Явно трябва хард ресет да правя. 
Този пуст ъпдейт пишеше че оправя нещо за тъпия Pokemon GO,  а прецака доста неща
Някой с подобни наблюдения ?

HTC ONE M7 -> SonyXperia SP -> LG G3 -> HTC 10 #powerof10
Asus Nexus 7 -> Sony Z2 Tablet LTE
Цитирай
#62

При мен нещата се подобриха, отчитането какво харчи батерията стана по-точно, гугъл сървисите мисля се държат по-добре...

HTC 10 Glacier Silver
Цитирай
#63

Не виждам проблеми след ъпдейта Smile Продължава да си работи добре телефона, като нямам отбелязаните от теб проблеми.
Цитирай
#64

(2016-09-25, 01:26:07)Boby13 написа:  Не виждам проблеми след ъпдейта  Smile  Продължава да си работи добре телефона, като нямам отбелязаните от теб проблеми.

Прави ли ресет ?
Аз забелязвам че и пръстовия отпечатък стана по бавен и вече много рядко чете от 1вия път.......
Имам и още един проблем.
Когато започна да разглеждам снимки във Фейсбук, немога да ги прелиствам. Трябва да го скролвам , гледайки като албум. Една по една немога да ги гледам. 
Голяма греда...1 ъпдейт как прееба всичко, а бях адски доволен, след предния ъпдейт се оправиха много неща и камерата стана повече от перфектна....а сега отново кусури...никога хтц отново

HTC ONE M7 -> SonyXperia SP -> LG G3 -> HTC 10 #powerof10
Asus Nexus 7 -> Sony Z2 Tablet LTE
Цитирай
#65

Това с Фейсбук си е проблем с Фейсбук.
За останалите неща - направи ресет, пък тогава да видим.
Факт е, че хората масово са доволни от този ъпдейт, затова най-вероятно има нещо гнило при теб.
Цитирай
#66

За какво да правя ресет  ?   Пръстовия отпечатък си работи нормално,  а проблемите ти с Фейсбук не са заради ъпдейта,  а заради приложението. Пробвай да изтриеш и наново инсталираш  Фейсбук. Имам чувството,  че сме с различни телефони   Sleepy
Цитирай
#67

Само да потвърдя, че и при мен няма никакви проблеми след ъпдейта. Откакто съм взел телефона преди няколко месеца, нито веднъж не съм ресетвал Wink

искам = мога
Цитирай
#68

Колеги има малък ъпдейт за нас 1.95.401.4 (61.4 mb). Сваляйте и споделяйте впечатления.
[Изображение: c7cb4b1d1eb64a88.png]
Edit: новото е Recent apps бутона, изгледа бил като на Pixel-ите...
https://twitter.com/android_perfect/stat...6686222336
Цитирай
#69

Инсталирах, работи нормално, на външен вид няма значителни промени.

Siemens ME45->Siemens M75->HTC Desire->HTC One X->Samsung Mini ->HTC One X->HTC 10>HTC 12+->SONY Xperia 1 II->Samsung S23 Ultra
Цитирай
#70

Мисля, че има промени по recent apps, визуални....

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#71

След този ъпдейт 1.95.401.4 ли ще може да се ъпдейтне до android 7
Цитирай
#72

Има време до Андроид 7 Smile
Цитирай
#73

Получих нова актуализация, която е само 11 МБ Smile
Цитирай
#74

Да го пускат по бързо тоя Android 7 че нямам търпение ?
Цитирай
#75

Най-вероятно около Нова година Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)