Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy tab s2 4G - губи мрежа
#1

Имам Samsung Galaxy Tab s2 С 4G модул.  Ползвам го с карта от Макс Телеком и от време на време решава да не намира мрежата на Макс - като дам на търсене на мрежи намира само Мтел, Теленор и Виваком...  Проблема се появява и когато пътувам извън града и загуби обхват - после като отида в друг град - пак не иска да намира мрежата на Макс....  С телефона като проверя за мрежи - и в двата случая мрежата на Макс я има,  но таблета не я намира.  За сега проблема го решавам като преместя картата от таблета в телефона - телефона се връзва веднага,  след това като върна картата в таблета - веднага се свързва с Макс....  Обаждал съм се на телефоните за клиенти на Макс - от там дежурния лаф е "рестартиране и въвеждане на APN"  само дето не помага.  Разменял съм картите на телефона и таблета - тогава проблема го няма....  Някой друг да се е сблъсквал с подобен проблем и как го е решил?

LG Gpro 2 32GB    LG G5, Samsung Galaxy Note 8,  Huawei P40pro, Samsung Galaxy Tab S2 - 4G
Цитирай
Аксесоари
#2

Според мен проблемът е в Мах. И при мен става така, само че с Huawei P8 и iPad. Явно не е проблем на Samsung.

HUAWEI P8 GRA-UL10 - DSFA 
HUAWEI P10 VTR-L29 - Dual stand-by
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)