Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Загубен / Изтрит IMEI
#1

Здравейте.Имам Самсунг С3 и реших да му обновя софтуера до 4.3,но не направих бекъп на нищо и ... След обновяването телефона тръгна,но не и мрежата - не ми даваше да се регистрирам в мрежата.Можеха да ми звънят,но не получавах входящи обаждания.Имах само спешни и до там.До тук добре,но се паникьосах и започнах великото ровене из форумите и след множество опити да оправя телефона , взех че загубих нацяло IMEI-я.От начало беше фабричния , след това ми се появи някакъв с 000... и накрая ми пише "Няма информация" . Има ли възможност да го оправя аз или да се насочвам към сервиз,защото сега телефона  ми се явява Таблет Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Би трябвало през Kies или Smart Switch чрез въвеждане на модела и серийния номер да ти възстанови аварийно софтуера със всичко липсващо.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#3

Успях по някакъв начин да възстановя IMEI-я , но този който е с нулите 000... .Моя е съвсем различен 35.... ,който се намира под батерията на телефона.Преди да огелпя всичко пак си беше той.Как мога да си възстановя вече моя IMEI ?
Цитирай
#4

Не съм сигурен, но ако флашнеш през КИЕС оригинален (не моднат) РОМ би трябвало да възстанови ИМЕЯ ти на телефона.
Имаше тука във форума тема по тоз въпрос.
Успех.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай
#5

Нямам успех и май ще се ходи в сервиз.Стои си само този 00... и не мога да върна оригинала Sad
Цитирай
#6

Да крайния вариант винаги опира до специализиран сервиз.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай
#7

Направих малко по рисковано и тарикатско в същото време дейстие Smile Поръчах си цял самсунг на части за ъпсурдно ниска цена 19лв с доставката(дисплея не работеше единствено) и смених платките Smile Благодаря за предложението и успех на всички.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)