Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Отключване на екран с докосване
#1

Здравейте! От няколко дни търся приложение, което да отключва Android с докосване на екрана или с прекарване на пръст по него. В случая неискам да участват сензори , а само екрана. Представям си го като голям POWER бутон , който постоянно стой на екрана и при натискането му , екрана се отключва. Някой ако се сеща за такова приложението, нека сподели.

Xiaomi Mi5

Цитирай
Аксесоари
#2

Отключва или светва, за отключване има, но за активиране на екрана ако не е заложено като възможност в ядрото няма начин.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#3

Попадах на такова приложение, но имаше ааадски много реклами и го изтрих...
Екрана постоянно работеше на черен фон и като прокараш пръст зареждаше началния екран.

Xiaomi Mi5

Цитирай
#4

Пробвай я тази.Аз лично не съм я тествал.Но е единствената която видях в Google play.Повечето подобни програми са с двоен клик по екрана за отключване-заключване.Преди имаше една програма ABC Lock много добре работеше но сега май я няма вече в Google play.Поздрави[Изображение: caec3d25358afc47163f7b666063706e.jpg]

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай
#5

Пробвал съм я - нестава.

Моля само за тествани приложения.

Xiaomi Mi5

Цитирай
#6

Такива приложения няма, само root

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#7

(2016-05-20, 14:57:31)B_A_D написа:  Пробвал съм я - нестава.

Моля само за тествани приложения.

Аз я тествах току що. Работи перфектно!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)