Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Възможен проблем с GPS
#1

Отдавна не си бях използвал GPS-а и вчера ми трябваше и викам чакай да го пусна обаче никакъв сигнал не намира. Пробвах с "Карти" и със "Sygic", но нищо. Пуснах си и приложението GPS Test да видя какво се случва и само ми показва, че имаше 22 видими и 0 използващи се. Стоях така по 10-15 минути, но нищо. Преди си работеше, но бях с Близалката. Някой може ли да помогне с нещо ?
Цитирай
Аксесоари
#2

Ами в студен старт си. Влез в настройките и от методи на сканиране избери всичките gps wifi мобилни мрежи

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#3

Всичките са си пуснати.
Цитирай
#4

С някой къстъм ром ли си?

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#5

И аз имам подобен проблем, а когато хване сигнала го губи, нищо че хваща много спътници

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Цитирай
#6

Не, със stock MM съм.
Цитирай
#7

Ми вероятно от там идва проблема

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#8

Тоест - връщам близалката ?
Цитирай
#9

Еми другия вариант е хардуерен и е по лошия

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#10

Пробвай с програма от типа на gps тест, аз така правя, не знам дали е от мм

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Цитирай
#11

https://play.google.com/store/apps/detai...gpsstatus2
Цитирай
#12

Пича каза че е пускал програма за тест. Неуспешно локализира.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#13

Изпробвах, да. Не ми се занимава много с връщане назад, но като гледам нямам голям избор.
Цитирай
#14

Ако след хардресет не стане....работата е повече от ясна.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Цитирай
#15

(2016-05-21, 17:58:31)gazibarev написа:  Пича каза че е пускал програма за тест. Неуспешно локализира.
Toolbox е много различно от тест ...
Има разни тулчета дето може и да помогнат ... Не пречи да се пробва...
После теста може и с нея може и с други програми да направи.
Bad gps data е жокерчрто...

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай
#16

Пробвах и хард ресет и отново същата работа. Супер мудно и бавно. Ще си върна 5-цата. Само дето не мога да намеря от къде да я изтегля. Трябва ми 16 GB версия, някой ?
Цитирай
#17

Колега, пишеш в гугъл lg firmwares, намираш G3 и твойта версия според региона и готово

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)