Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Проблем с обхвата и 4г
#1

Здравейте колеги.От шест месеца имам телефона, доволен съм за сега като цяло.Обаче се появиха проблеми. Абонат съм на Вив..ком и М.ел.Взех си 4г карта от вива и сега не намира мрежа, смених чипа с друг, същата работа.Със старата карта всичко си беше  наред.Вадя, и слагам картата по 100 пъти и в един момент зацепи, но напоследък не тръгва.Прави ми впечатление че и Мтелсият обхват е много зле.Преди имах обхват почти на макс, сега и двете карти нямат или са на една чертичка, не мога да говоря.Инсталирах три различни версии, сега съм със стоковия 4.4.4. И пак същата работа.Не е  падал телефона, не знам какво да правя?

★★★Samsung Galaxy S★★★HTC Sensation XE★★★Sony Xperia S★★★LG Nexus 4 16GB★★★Samsung Galaxy S2+★★★Xiaomi Redmi Note Pro 2GB★★★Lenovo P70A★★★Samsung Galaxy S8+★★★Huawei Mate 10 Pro★★★
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравей и аз имах тоя проблем от толкова много Инсталиране дока не смених региона на БГ  .  Региона на телефона може да се види и смени  с ето този код набран вместо тел.номер:

####6020#
Цитирай
#3
Thumbs Up 

Много благодаря, получи се Lol

★★★Samsung Galaxy S★★★HTC Sensation XE★★★Sony Xperia S★★★LG Nexus 4 16GB★★★Samsung Galaxy S2+★★★Xiaomi Redmi Note Pro 2GB★★★Lenovo P70A★★★Samsung Galaxy S8+★★★Huawei Mate 10 Pro★★★
Цитирай
#4

При мен с ####6020# дава Romania
Трябва ли да се пристеснявам нещо?

Угасил съм му 4G, карам на 3 (реших че хаби по-малко батерия), да не кажа че и предимно съм на WiFi, но и от него пестя за да изкара 2 дена иначе така добре звучащата 4000 mAh батерия...
Цитирай
#5

И аз съм с регион Румъния и не съм им проблем никога с това.

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk
Цитирай
#6

М-да, и при мен е така, от три месеца ползвам апарата, региона си му е Румъния, досега ме съм забелязал никакви проблеми с обхвата, нито на 4, нито на 3G-то.
Със стоковия KitKat 4.4.4 съм, както си е купен от магазина.
Цитирай
#7

Здравейте, от понеделник съм с новата 4г карта от Виваком, и виждам, че батерията започна да пада по-бързо от преди.Знам, че това е нормално, но аз говоря, че от 12:30 до 09:00часа в режим ЗАХРАНВАНЕ от 98 процента днес беше на 90%.Преди такъв период от време ми смъкваше с 2-3%, и знам че тия 5% разлика за някой не са такъв проблем, но все пак Smile Тая вечер ще му спра само мобилните и няма да го слагам на режима захранване да видим с колко % ще падне и каква е разликата и въобще има ли смисъл от тоя режим Smile
Цитирай
#8

Това 4G яко изтощава батерията. Писна ми всеки ден да го зареждам тоя телефон и сега съм го спрял и си карам на GSM only, т.к. имам почти постоянно Wi-Fi покрай мен. 4G го пускам, когато ми се наложи.

Huawei P30, Huawei Watch GT2Pro

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)