Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на телефон между няколко модела на Xiaomi
#1

Здравейте колеги, предстои ми подмяна на телефона и имам нужда от малко помощ, спрял съм се като цяло из между :
1.Xiaomi Mi4s 4G LTE 3GB RAM 64GB
2.Xiaomi Redmi Note 3 Pro Prime 3GB RAM 32GB
3.Xiaomi Mi5 3GB RAM 32GB
Мненията Ви ще бъдат от голяма полза за мен.
Поздрави
Цитирай
Аксесоари
#2

http://www.emag.bg/smartfon-xiaomi-mi-5-...DSB4S3BBM/
Поне има гаранция и може да го върнеш ако не ти хареса.
Цитирай
#3

В ТО излиза апарат + кейс за гърба и стъкло за дисплея точно 677,4 лв. В Емаг са много скъпи.
Но основният проблем е, че аз не съм имал възможност физически да видя нито един от трите изброени
Цитирай
#4

@valiovg, като цяло са в различен ценови диапазон, други насоки за избор?

 
Цитирай
#5

Старият ми апарат е МИ3 и като размер мисля, че ми е идеален, съпругата ми има МИ4, и сякаш ми идва малък, а колкото до цената ... от финансова гледна точка ми е ясно че тепърва ще пада цената на ми5, но сега се налага подмяната.
Цитирай
#6

@valiovg, ако екрана е важен то : Xiaomi Mi4S е със 5 inch. Xiaomi MI5 e 5.15 inch. Значи остава Xiaomi Redmi Note 3 Pro - 5.5 inch.

 
Цитирай
#7

Mi 5, просто с другите рискуваш да вземеш не по-добър от Ми 3 телефон и не си заслужава.
Цитирай
#8

Ако камерата ти е с приоритет не гледай редми серията.за всичко друго ноут 3 про е идеален,разбира се след ми5 Smile
Цитирай
#9

Привет, бях се засилил за ми нот, но за съжаление така като му гледам размера мисля, че ще ми дойде твърде голям за джоба, но пък той има всичко. Колкото до камерата предпочитам да бъде колкото се може по добра.
Цитирай
#10

(2016-05-22, 23:33:26)valiovg написа:  Старият ми апарат е МИ3 и като размер мисля, че ми е идеален, съпругата ми има МИ4, и сякаш ми идва малък, а колкото до цената ... от финансова гледна точка ми е ясно че тепърва ще пада цената на ми5, но сега се налага подмяната.
При положение, че mi3 ти е точно, няма как mi4 да ти е малък. И двата са 5". Аз бих заложил на mi5.

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk
Цитирай
#11

Размерите на дисплеите може и на двата да е 5 инчов, но 3-ката е с по голяма рамка.
Цитирай
#12

@valiovg, тогава също съм за MI5, а и има евентуално къде да се види тук, ако си решил за него.

Sent from my XT1580

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)