Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

От къде да започна с root ? (за начинаещ)
#1

Здравейте аз съм нов в форума и като цяло с материята за root, но съм силно заинтересован и сега записвам да следвам подобни неща. Имам Lenovo P70-A (5.1 версия на андроид) и искам да го root сам, но не знам от къде да почна. Ако може някой да ми прати тема където е разяснено коя стъпка след кое се прави (може и на английски да е статията). Искаше ми се да е 6.0 , но четох че още има доста бъгове, а съм начинаещ и не знам дали ще се справя, затова най-добре 5.1. Темата която е пусната като : "Root+Recovery за Lenovo P70" това ли са всички стъпки или има и друго което трябва да знам? 
Аксесоари
#2

Точно в темата, която си посочил, всичко си е обяснено стъпка по стъпка, при мен стана от раз, без никакви проблеми!
#3

Виж в YouTube как се прави...
#4

С кингруут, кингоруут, и други напиши в гогле

How to root android without computer

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
#5

Ок. Мерси за експресните отговори.Беше ме страх да не прецакам нещо ама ще действам и ако има нещо ще питам.
#6

@stan8688, Ако има още нещо неясно, винаги може да поискаш мнение или съвет в коментираната тема от твоят първи пост тук - "Root+Recovery за Lenovo P70"

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)