Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Lenovo P1, P1 Pro и P1 Turbo
#1

Нека всеки да сподели какви аксесоари ползва за своят Lenovo P1 (Pro, Turbo), от къде го е купил и т.н.


П.П. Не е ли време да се направи подфорум за модела?

LG Optimus L9 II (4.4.2)Lenovo VIBE P1 Pro (P1a42) > Xiaomi Redmi 5+ 4GB/64GB
Цитирай
Аксесоари
#2

Ползвам кейс на Нилкин перфектен е вече 3 месеца не е мръднал. През това време бях с Brotect Airflow Glass Screen от 24protection films леко скъп, но перфектен. Преди седмица ми дойде стъклото на Нилкин не мога да кажа същото, бях чел че не прилепва хубаво в ъглите и така и се оказа в единия ъгъл имам малко въздух. Самото стъкло малко мазно ми идва на пипане. Сега съм поръчал от Али едно друго стъкло ще пиша след 3-4 седмици.

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk
Цитирай
#3

Някой ползвал ли е такъв тип калъфи: вариант 1 или вариант 2 ?

LG Optimus L9 II (4.4.2)Lenovo VIBE P1 Pro (P1a42) > Xiaomi Redmi 5+ 4GB/64GB
Цитирай
#4

(2016-05-28, 13:38:41)зенит-е написа:  Някой ползвал ли е такъв тип калъфи: вариант 1 или вариант 2 ?

Аз ползвам и двата в момента. Кожения е моя, другия е на жена ми. Калъфа на жената е перфектен. Не е мръднал. Купих и двата от е-бей през януари. Моя (кожения) още на втората седмица му се нацепи пластмасовото гръбче до такава степен че беше голяма грозотия. След още 2 седмици така се изрони че нямаше местенце на което да се задържи телефона. Тогава го премахнах с макетно ножче от калъфа. Боядисах онова прозрачното което върви в комплекта с телефона в черен цвят и с малко канаколит го монтирах на мястото на другото. И чудо - до сега не е мръднало. А на външен вид кожата е перфектна и все още не изглежда като захабена или одрана.
Ползвам и от закалените стъкла. Но не съм доволен с прилепването има доста въздух по ъглите. За тях не се сещам каква марка са някакви китайски боклуци, бях ги поръчвал през ОЛХа.

Honor Magic 5 Pro 12/512 Meadow Green, Huawei P30 pro Aurora 6/128, LG Nexus 4 root,cm-11-20140104-SNAPSHOT-M2-mako, Asus Nexus 7 -8gb
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)