Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(MTK+SD) Redmi Note 3 - MIUI Official

Аз ги правя като го оставя да се изключи и го скита на зарядното за цяла нощ.
И така 3 пъти. Но с новите батерии няма смисъл от такива гимнастики.
После казват че е полезно да се държи между 30 и 80%...
Ако искаш изчакай и за други мнения. Но..всеки ще ти каже различно.
Цитирай
Аксесоари

(2016-08-10, 05:07:20)Anastasia123 написа:  Дайте ми инструкции за първите 3-4 зареждания. Как да ги направя?
Като за първо зареждане се изтощава батерията до край и после се зарежда нормално докато покаже пълен заряд. След това падне ли до 20℅ пак се зарежда.


Sent from my MI5

 
Цитирай

Който иска 7.5.4.0 по-рано:
http://bigota.d.miui.com/V7.5.4.0.LHOMID...2d_5.1.zip
Цитирай

През ъпдейтера ли се качва на 7.5.3.0 ?

Xiaomi mi note 3 6/64>Redmi note 7> nova 5t>>samsung s 23 ultra 8/256 black.
Цитирай

(2016-08-10, 05:07:20)Anastasia123 написа:  Еее завиждам вии... Аз съм в Щатите и още не получавам 7.5.4.0.. Sad

Дайте ми инструкции за първите 3-4 зареждания. Как да ги направя?



  Това е едно усреднено мнение на всички коментари, които съм чел за нашите батерии.
Цитирай

(2016-08-10, 09:09:26)hsgrgs написа:  През ъпдейтера ли се качва на 7.5.3.0 ?

Ами зависи какво искаш да правиш. Но ако си с предна Global stable версия - ДА. През ъпдейтъра



@Anastasia123 - този 7.5.4.0 е просто Beta версия на Stable-a.
Получават го някаква част от потребителите и след няколко дни фийдбек го пускат и за останалите.
Както казах батерията е доста добре.
В момента е на над 7 часа дисплей и имам 25% батерия още
Ако бързаш да го сложиш ползвай линка който пуснах няколко поста по-горе
Цитирай

Колко МВ е 7.5.4.0 като ОТА?

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

28, но ако не се свали е 1.1гб
Цитирай

Някой да е тествал последната девка, осмичка? Оправиха ли лукса или да ходя да си таковам таковата...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Цитирай

Хора, сигурно пиша в грешна тема, но не знаех къде би било най-подходящо, а и не исках да създавам нова... Таа имам един въпрос - коя държава използвате за Locale и защо изобщо е това Locale?

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

При мен засега е Румъния, защото в ROMa няма български, а съответно и България също - затова най-близко, което е до нея.

Sent from my MI5

 
Цитирай

Украйна или Русия ползвам аз. Разликата е какви шорткъти ще имаш в стоковия браузър, а в по раннинверсии влияеше и на езика му. Например, ако избереш турция, в браузъра имаше разни испански неща..

Също така и ще има разлика кои приложения ще ти се инсталират по подразбиране.
Например swiftkey го няма за китай. Mi.com не работи извън китай или индия...
В най-добрия случай ще имаш положително влияние върху локализирането като избереш някоя съседна държава. Или няма да имаш проблеми с шрифта за кирилицата, ако държавата също ползва кирилица.
@NoMaD се е насочил по това коя е най-близка. И е избирал между Румъния и Турция, според мен
Цитирай

а как се спира това постоянно изпращане на смс за верификация или активация ли беше на симкартата?
а как мога да проверя дали ми е заключен буутлоудъра?
Цитирай

Bootloader-a във fastboot режим:
fastboot oem device-info.
На втория ред ако е false,значи е заключен
Цитирай

А държавата, която използвате за Locale оказва ли влияние върху получаването на ОТА ъпдейти? Защото няколко дни минаха, а аз още не съм получил 7.5.4.0, а използвам Русия като локал.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

@Anastasia123, с какъв ROM е в момента телефонът?

 
Цитирай

(2016-08-10, 08:41:10)suffer написа:  Който иска 7.5.4.0 по-рано:
http://bigota.d.miui.com/V7.5.4.0.LHOMID...2d_5.1.zip

това тврп ли е
Цитирай

(2016-08-14, 21:34:56)NoMaD написа:  @Anastasia123, с какъв ROM е в момента телефонът?

7.5.3.0 Global Stable. Така пристигна директно от ТО.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

(2016-08-14, 21:57:42)Wild bear написа:  това тврп ли е
През ъпдейтъра се слага, за който бърза.

@Anastasia123 - location-a няма значение за ъпдейтите. Този 7.5.4.0 просто е пуснат за малка група хора да тестват и .. По някое време ще излезе официално за всички.Трябва да е тази седмица, но няма как да се предвиди точно кога
Цитирай

http://en.miui.com/thread-319173-1-1.html - Колекция официални ромове за SD и MTK версията.
Moже някои от нещата, които има там да липсват в пост 1
Цитирай

егаси как се ебават тези от шайоми.толкова чакане и накрая пак близалка MIUI 8 Beta China Stable V8.0.1.0.LHOCNDG Redmi Note 3 SD! егаси некадърниците
Цитирай

Никъде не е пишело, че ще е Marshmallow.
Иначе и дев версията отдавна щеше да е М за тестерите.
на 23.08 започват да пускат поеатно ъпдейтите до миуи 8. Ние не сме в първата вълна.
За Global stable говоря
Цитирай

пълна излагация,даже куулпад са с ММ.т@шак си правят,и така как няма да са в дъното по прпдажби
Цитирай

Тъй като все още съм със 7.5.3.0 и този митичен 7.5.4.0 не желае да пристигне до мен, а утре излиза официалната осмица, аз ще получа ли ОТА от 7.5.3.0 глобъл стейбъл към глобъл стейбъл 8?

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Би трябвало и при мен е така.

Xiaomi mi note 3 6/64>Redmi note 7> nova 5t>>samsung s 23 ultra 8/256 black.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)