Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Хардуерни проблеми с НТС 10
#76

(2016-09-21, 06:12:44)andriann написа:  Звънях втори път, все тая.... Несериозна работа...

Все още никой не ми е звъннал, но и няма нужда вече. Телефонът го получих днес отново, но тоя път са сменили дъното и няколко други модула и кабели, но за мен те не са толкова важни. Да се надяваме, че няма да съм такъв карък и това дъно да е прецакано. В петък ще тествам отново. Надявам се да е наред!

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Grey, Samsung Galaxy S22 Ultra Phantom Black, Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Cosmic Grey, Samsung Galaxy S9+ Midnight Black,
Samsung Galaxy Watch 5 44mm, Samsung Galaxy Watch 5 Pro 45mm Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#77

Добър ден,
Вчера за първи път забелязах розови/виолетови ленти по екрана когато си пусна камерата. След като изляза от приложението и вляза пак вече ги няма. Днес пак имаше и не съм сигурен как да действам. Телефона е на около месец закупен от Виваком и досега освен 2 рестарта заради липса на 4G мрежа, не съм имал други проблеми.
Ако някой има съвет или предложение какво да пробвам ще съм благодарен.
Цитирай
#78

При мен това с розовите ленти днес за пръв път се появи. Но има и друг проблем, пускам камерата, черен екран и ме връща на начален.
Възможно ли е да е от изтърване на телефона или от последния ъпдейт?

HTC One S, Z520e, 1.5 GHz
HTC 10 Topaz Gold
Цитирай
#79

Изтрийте кеша и данните на камерата.
Цитирай
#80

Изтрих, рестартирах, няма промяна
Черен екран, все едно не може да фокусира и ме изхвърля, от време на време тръгва нормално
Доста ме притеснява

HTC One S, Z520e, 1.5 GHz
HTC 10 Topaz Gold
Цитирай
#81

(2016-09-28, 13:58:51)andriann написа:  Все още никой не ми е звъннал, но и няма нужда вече. Телефонът го получих днес отново, но тоя път са сменили дъното и няколко други модула и кабели, но за мен те не са толкова важни. Да се надяваме, че няма да съм такъв карък и това дъно да е прецакано. В петък ще тествам отново. Надявам се да е наред!

Здравей искам да те попитам оправи ли се проблема с мрежата след ремонт? . Аз имам същия проблем от няколко дни . В София съм, не пътувам обаче работя под земята кажо речи на -1 етаж. Постоянно губи обхват и дори само на 3г пак прекъсва и не ме чуват. Чудя се дали да го давам на ремонт? Сега ще си върна хтц м8 за да пробвам с нея ще има ли проблем. Че така да нямаш 4г при положение , че го плащаш много тъпо, а по гадното е че не може никой да се свърже с мен . Благодаря предварително !
Цитирай
#82

След смяна на дъното всичко е ОК. По принцип когато беше "Само 2G", тогава нямаше проблем. При всички други възможни настройки на мрежата, все губеше мрежа и нямаше нет.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Grey, Samsung Galaxy S22 Ultra Phantom Black, Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Cosmic Grey, Samsung Galaxy S9+ Midnight Black,
Samsung Galaxy Watch 5 44mm, Samsung Galaxy Watch 5 Pro 45mm Black Titanium
Цитирай
#83

Здравейте,
някой да ползва NFC и да има проблеми с него, четене на NFC тагове както и пращане на снимки през NFC?

По спецификация на тел. NFC трябва да се намира на самата камера, но уви. Детектира отсрещното у-во като е с/у говорителя в горната част на телефона.
Намирам у-вото, но не мога ниту да приема, ниту да изпратя каквото и да е...
Купих празни празни NFC тагове с идеята да запиша инфо в/у тях, но греда. Първо чете ги със 300 зора, след което не успява да прочете/запише нищо.
Телефона е със 7.0, но това нещо съществуваше още преду ъпдейта, но не съм обръщал внимание.
Някой с подобен проблем?
Цитирай
#84

Да се включа и аз Smile
На мен не ми работи фокуса на основната камера ..... седи винаги на едно място ...
какво ли не пробвах немога да го оправя.
Цитирай
#85

Дали некой, може да пробва NFC-то дали му работи нормално?


Благодаря.
Цитирай
#86

Записа на NFC чип става с app. Примерно Trigger - Task Launcher от маркета.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Grey, Samsung Galaxy S22 Ultra Phantom Black, Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Cosmic Grey, Samsung Galaxy S9+ Midnight Black,
Samsung Galaxy Watch 5 44mm, Samsung Galaxy Watch 5 Pro 45mm Black Titanium
Цитирай
#87

Ползвам NFC Tools. Това ясно. Къде хваща NFC-то ме Интересува и дали можв да пращате снимки, примерно... Ме интересува.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
Цитирай
#88

Здравейте,
Да споделя за мой проблем с десетката от две седмици и се чудя дали е хардуерен или софт. След зареждане спира да работи сензорът за отпечатъци. Просто не зацепва, влизам в настройките и не мога нищо да правя там - не работи сензорът. След спиране на системния процес Fingerprint Scanner в Apps  и няколко рестартирания, в един момент той зацепва. Но до следващото зареждане - и пак всичко отначало.

Дайте идеи, моля!
Цитирай
#89

Хард ресет. След това не възстановяваш нищо - по време на първоначалния сетъп изключи опцията Google да пази резервно копие на данните. Тествай.
Ако и в този случай не работи, носи го в сервиз.
Цитирай
#90

Незнам дали тук е мястото, но ще питам. След като минах на андроид 7 ми се получи странен проблем. Когато скролвам и докосна екрана, за да спре се получава забавяне, което преди не беше така - застиваше веднага.

Изпратено от моят HTC 10 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#91

Здравейте. Закупих преди два месеца 10 ката на жена ми всичко е ОК с изключение на следното. При разговор с нея си чувам гласа (получава се едно ехо) не всеки път , но често. Тя ми каза, че при разговор с други хора също от време на време имало оплакване от другия край за ехо. Някакви съвети? Ако темата ми не е за тук се извинявам, но не намерих такова оплакване и затова пиша тук.

HTC ONE M9 ==>>hTC u12 plus
Цитирай
#92

Според мен трябва да си намали звука в процес на разговор. Обикновенно това е проблема....

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Grey, Samsung Galaxy S22 Ultra Phantom Black, Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Cosmic Grey, Samsung Galaxy S9+ Midnight Black,
Samsung Galaxy Watch 5 44mm, Samsung Galaxy Watch 5 Pro 45mm Black Titanium
Цитирай
#93

Малее като чета какви проблеми пак с тоя телефон. Много ги харесвах HTC ама добре, че не си го купих след розовата камера на HTC M7 ме изгубиха безвъзвратно. Не могат да направят камера като хората иначе дизайна им е номер едно, ама....

HTC Wildfire S, HTC ONE M7, Asus Transformer Infinity TF 700, ONE+ 3T
Цитирай
#94

Не е много здравословно, да идваш и да тролиш, без да имаш пряко отношение към темата!
Считай се за предупреден!
А останалите, моля да му игнорирате поста!

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#95

Аз реших малко да разнообразя iOS-a с Android, та ХТЦ 10 ми се строи най-удачният избор...
Този телефон става ужасно топъл, дори при елементарни задачи. Не знам при вас дали е така? Гледах клип как тестват различни флагшип телефони при тежки натоварвания (игра), като ХТЦ 10 дигна близо 44 градуса... това не е нормално. За мен си е чист хардуерен проблем.
Цитирай
#96

Ама при -20 не ти е студено на ръцете.

Моя загрява доста, но като затворя всички приложения и температурата се нормализира. Н амен по-голям проблем е , че батерията започна да ми пада бързо.

Samsung Galaxy S22 Ultra 
Цитирай
#97

Ами то и Самито като го натовариш стига до 40 градуса, явно не сте ползвали примерно LG G3, там 50 е нормална температура за лятотоSmile))

Huawei P30 PRO
Цитирай
#98

Моята 10ка също загрява една идея повече, но е по-добре да загрее корпуса и да изкарва топлината (чрез метала), докато пластмасата и стъклото задържа топлина( така бях чел някъде по интернет). Като затворя всички приложения и се нормализира за 1 минута.
Няма нищо притеснително, поне за мен. При М8-цата ми пак имаше загряване, но по същият начин се нормализира.
Разберете, че IOS работи при съвсем друг начин на четене на файлове и т.н. Smile
Цитирай
#99

И моят загрява доста като го натоваря е онзи ден като го взех от решение и го ъпдейтвах беше на зарядно и качих всички ъпдейт и така переше, че не можах да го вдигна от масата

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

Здравеѝте, някои може ли да ми даде телефона на Ахмед ,че не мога да го намеря.Благодаря и извиняваите ако някъде го има но не се справих с търсенето.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)