Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Viber i FB messenger
#1

Здравейте

От няколко дни ползвам А6020 с Android 5.1.1, забелязвам неприятен проблем :
Когато viber и facebooc messenger не са активни не получавам известие че някои ми е писал, трябва да отворя приложенията за да се появят известията че някои ми е писал. Някои има ли идея как да го оправя?
Благодаря предварително
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако в телефона има налична опция "автостарт" - активирай я за въпросните приложения.

Sent from my XT1580

 
Цитирай
#3

Няма ефект, проблема остава, дали е възможно да е проблем на мрежата на оператора ? Sleepy
Цитирай
#4

В самите настройки на приложенията?

Sent from my XT1580

 
Цитирай
#5

Сега се замислям че и двете програми все още са активни на старият ми телефон а той още си работи и там също се получават съобщенията защото е в къщи и въпреки че няма карта е вързан към вифи , може от там да идва проблема.
Цитирай
#6

Според мене е от версията на андроида.
Цитирай
#7

Лоша работа, доста ме дразни Smile
Цитирай
#8

Добре де, ами ако ги оставиш във фонов режим, таест като ги отвориш 1 път после само излизаш и ги оставяш във фонов режим и така би трябвало да ти излизат известия. Провери в приложението Security , мисля че при него имаше една опция която можеш да си настройваш приложенията да са ти се пускат автоматично или нещо такова беше, не помня.
Цитирай
#9

Да, излизаш с бутона под екрана посредата без да ги затваряш и ги оставяш така.

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
Цитирай
#10

Много не удобно ,не съм срещал друг андроид телефон с подобна работа. Жена ми ползва нексус и там няма проблем да получаваш съобщения и когато са затворени въпросните прежуления.
Цитирай
#11

Да нямаш качена някаква програма, която да си й настроил автоматично да ти "замразява" (hibernate) процеси?

Lenovo A6000 (2 SIM) 4.4.4 (S042), Google Nexus 7 (2012), Xiaomi Redmi 5 Plus


Цитирай
#12

Ами тъкмо махнах Mcafee за да вида дали нещо ще се промени, фб месенджера по някога проработва и спира, а вайбара въобще не показва известия освен ако не го пусна и тогава излизат. Връщах фабричните настройки но няма ефект.
Цитирай
#13

Продължавам да ровя по проблема, и забелязах че нито едно предложение няма достъп до ,камера, контакти и тн. добавям снимка на статистиката за даден достъп , всичко е на 0, а според мен не е нормално. Някои има ли предложение на какво се дължи ?
   
Цитирай
#14

И при мен е така е на 0 влязох в известия , достъп до известия и пише няма инсталирани приложения.
Явно е совтуерен пеоблем, наскоро пусна ъпдейт за к5
Ама проблема остава с това да остават в фонов режим.
Дано го оправят тая година.
Цитирай
#15

Кофти работа

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Цитирай
#16

Всичко е от андроида и при мен го има същия проблем няма оправия махал съм и секюритито не помогна
Цитирай
#17

Само смяна на телефона помага 😇

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Цитирай
#18

При мен имаше един такъв период да не ми показва известията от тези приложения, но се оправи

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)