Темата е заключена
Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Mi Band 2] (7-Ми юни 2016)

Каква е разликата м/у китайската и глобал версиите на мибанд. Само парите ли?
Аксесоари

Да и аксесоарите. За 34$ от Али Експрес : гривната с 2 бр. каишки и 2 бр. скриин протектори. Wink

Sent from my GT-N7100

Samsung Galaxy Note II Dr Ketan Custom Rom v14

В този сайт тази оферта е $29,99. Струва си промоцийката , като недоумявам какво искат да кажат с "ГЛОБАЛ"

Не издържах днес си купих още една. Проблема с дисплея взе да зачестява и дразни все повече.
$26.10 от GearBest

Sent from my MI 5 using Tapatalk

If you can't be good - be bad...

Моята нещо последият месец почна да ми отчита много ниски стойности, като крачки
Ходя и играя тенис както преди, когато нормално след 1,5 часа игра + дневното ми ходене винаги надхвърлях 10 000 крачки.
Сега до 6-7000 едвам стигам.
Ако не играя, а само ходя, то са между 2-4000. Умряла работа

Ами защо не тръгнеш един път за проба и да си преброиш, примерно 1000 крачки и да видиш какво ще ти покаже? Аз го правих тоя експеримент един път, за 1000 мои крачки ми беше отчело 997 или 998, като отчитам, че може грешката да е била и моя.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23

По- ще ми е лесно да сложа и старата 1s да я вържа нея с тела и да ги сравня.
Предстои да ги сверя

Аз днеска се оспах. алармата изобщо не е извибрирала, или толкова дълбоко съм бил заспал, че не съм я успетил, но няма как да не съм...
Има нов ъпдейт сега ще го сваля Smile

Прав бях новата отчита значително по-млко.
Днес от сутринта ги сложих и 2-те на едната си ръка, когато бяха на 0 крачки.
Отидох да помахам малко тенис и след 2 часа Ми1 извибрира за 10 000 крачки, ми2 като и погледнах дисплея нямаше и 7 000!
В момента 1S e на 11 000, а Ми2 на 7 300. Разликата е огромна. Какво и стана незнам

Здравейте! 
Имам гривната от две седмици.Задал съм й аларми,кога и защо да вибрира,какво да ми показва,дотук добре.Но имам един проблем с обновяването фърмуеъра на гривната.Не ще и не ще.Стигало е най - много до 50-55 % и прекъсва.Мисля че се разпада връзката с блутуута,понеже като дам назад и се опитват да се свържат наново програмата с гривната.
Отначало бях с версията от гугъл плей стора,но прочетох че за обновяването трябвало версията от стора на Xiaomi.Инсталирах нея,в момента съм с последната версия 2.2.4,а версията на гривната е 1.0.0.19.
Телефона ми е Huawei P8 Lite,android 6.0.1.Пробвах и на друг,но пак същия модел телефон-резултатът е същия.
Искам да я обновя заради функцията да ми показва и датата,а и е много досадно всеки път като пуснеш програмата и да започнат едни безкрайни опити за обновление.
Някой сблъсквал ли се е досега с подобен проблем и как е успял да го реши?
Благодаря предварително!

(2016-10-24, 11:17:36)NikolaZ написа:  Аз днеска се оспах. алармата изобщо не е извибрирала, или толкова дълбоко съм бил заспал, че не съм я успетил, но няма как да не съм...
Има нов ъпдейт сега ще го сваля Smile

За съжаление и на мен ми се случи същото няколко пъти, и не мога да разбера защо.

Samsung Galaxy S3 I9305 Titanium Gray old and faithful - Samsung J5 2016 служебен - Xiaomi Redmi Note 4X - > Xiaomi Redmi Note 5 4/64 Black служебен звер

(2016-10-25, 09:15:47)JuliusCaesar написа:  Здравейте! 
Имам гривната от две седмици.Задал съм й аларми,кога и защо да вибрира,какво да ми показва,дотук добре.Но имам един проблем с обновяването фърмуеъра на гривната.Не ще и не ще.Стигало е най - много до 50-55 % и прекъсва.Мисля че се разпада връзката с блутуута,понеже като дам назад и се опитват да се свържат наново програмата с гривната.
Отначало бях с версията от гугъл плей стора,но прочетох че за обновяването трябвало версията от стора на Xiaomi.Инсталирах нея,в момента съм с последната версия 2.2.4,а версията на гривната е 1.0.0.19.
Телефона ми е Huawei P8 Lite,android 6.0.1.Пробвах и на друг,но пак същия модел телефон-резултатът е същия.
Искам да я обновя заради функцията да ми показва и датата,а и е много досадно всеки път като пуснеш програмата и да започнат едни безкрайни опити за обновление.
Някой сблъсквал ли се е досега с подобен проблем и как е успял да го реши?
Благодаря предварително!
Аз ползвам само версията от плейстора и гривната се ъпдейтна 2 пъти вече. В новата версия от вчера вече може с въртене на китката да се сменят показанията на гривната.
Виж дали можеш да я вкараш в някакъв ресет режим и си зачисти всички мифит версии от телефонa, сложи последната от плейстора и пробвай ъпдейт с нея.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz

Ъпдейт на апликацията и на гривната. Някакво инфо около тях?

Sent from my GT-N7100

Samsung Galaxy Note II Dr Ketan Custom Rom v14

Да питам от алито от кой точно търговец поръчвате (гледам някой колеги доста бързо им ги шипват), и минава ли митница Smile

(2016-10-25, 16:44:24)MupoMD написа:  За съжаление и на мен ми се случи същото няколко пъти, и не мога да разбера защо.

Аз разбрах от какво е. Изтрий си старите аларми и добави нови. След като се оспах сложих една трета аларма за всеки ден. Тя работи, другите 2 не. Затрих старите и ще видя какво ще стане утре сутринта Smile

Митница минават без проблем. За толкова малки суми не се дължи мито.

Мито да, но ддс?

Не. Поръчах я моята през али експрес от някакъв продавач и дойде в пощата. Та нямаше нищо за плащане.

Електрониката попринцип не се обмитява дължи се само ддс.. Но само за по-скъпи артикули

Sent from Kenzo via Tapatalk

(2016-10-26, 10:34:09)wils0n написа:  Мито да, но ддс?
Само ддс, но при по-голяма стойност и евентуална проверка от страна на митницата.

Sent from my MI5

 

(2016-10-25, 18:11:15)stankov написа:  Ъпдейт на апликацията и на гривната. Някакво инфо около тях?

Sent from my GT-N7100

В поста над твоя съм писал - сменя показанията с въртене на китката, друго ново не видях, забързана е и анимацията когато приложението чете от гривната.

(2016-10-26, 09:09:12)wils0n написа:  Да питам от алито от кой точно търговец поръчвате (гледам някой колеги доста бързо им ги шипват), и минава ли митница Smile

ДДС се дължи за стоки, чиято левова равностойност е над 15 евро - това включва и транспорта ако има такъв. Гривната е дребна и най-често минава метър, което не значи, че не подлежи на митнически такси, напротив Wink. Търговците, които са бързи си пишат в обявата директно шипинг до 24 ч.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz

(2016-10-26, 09:18:23)NikolaZ написа:  Аз разбрах от какво е. Изтрий си старите аларми и добави нови. След като се оспах сложих една трета аларма за всеки ден. Тя работи, другите 2 не. Затрих старите и ще видя какво ще стане утре сутринта Smile

Железен си Rock ! Махнах 3те аларми и си сложих мои. За сега работят както трябва! Интересното е че ако стана след 1вия път вибриране и спира да вибрира ако продължа да лежа с телефона примерно, на 10мин ме подсеща  Big Grin.


Някой да е забелязал след ъпдейта че deep sleep-а му се е увеличил рязко?

Samsung Galaxy S3 I9305 Titanium Gray old and faithful - Samsung J5 2016 служебен - Xiaomi Redmi Note 4X - > Xiaomi Redmi Note 5 4/64 Black служебен звер

Аз днеска пак се оспах, но нямам идея защо Big Grin Може и да е звъннала, но да съм я спрял Big Grin

Привет, колеги! Може ли някой да даде информация по следните въпроси за Mi band 2:
1. Има ли функция да алармира когато телефонът излезе извън обхват? (Anti-lost alarm)
2. Може ли с бутона на гривната да се търси телефона - примерно когато съм забравил къде съм го сложил да го накарам да звънне за да го намеря?
3. Може ли бутонът на гривната да се ползва за снимане с камерата на телефона?

На този етап НЕ и за трите

И в близко бъдеще не виждам някоя от трите точки, да стане реалност. Хайде, т.1 може и да я въведат ама за другите...

Sent from fuckedUP vps. (:

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)