Темата е заключена
Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Mi Band 2] (7-Ми юни 2016)

Здравейте, случайно да знаете откъде може да се поръча резервна оригинална каишка?



Аксесоари

На Али няма ли оферти за нея?

 

Оригинални няма, а менте не искам. Единствено тук намерих, но ги няма налични: http://www.geekbuying.com/item/Original-...67986.html



(2016-11-03, 22:59:22)detresfa написа:  Оригинални няма, а менте не искам. 
Ами вземи си тогава : https://ru.aliexpress.com/item/100-Origi...Title=true

 

(2016-11-03, 10:56:23)technoprofan написа:  Привет, колеги! Може ли някой да даде информация по следните въпроси за Mi band 2:
1. Има ли функция да алармира когато телефонът излезе извън обхват? (Anti-lost alarm)
2. Може ли с бутона на гривната да се търси телефона - примерно когато съм забравил къде съм го сложил да го накарам да звънне за да го намеря?
3. Може ли бутонът на гривната да се ползва за снимане с камерата на телефона?

И да и не. Има една програмка Mi band 2 func button. С нея когато телефонът и гривната са свързани може да накараш телефона да вибрира или да плейва alarm sound. Може да изпратиш команда до някакъв tasker, може да си сменяш песните и т.н. Разгледай я, аз не съм си купил пълната версия все още.

Sent from my Redmi 3 Pro using Tapatalk

(2016-11-04, 07:57:44)Funkdoobiest написа:  И да и не. Има една програмка Mi band 2 func button. С нея когато телефонът и гривната са свързани може да накараш телефона да вибрира или да плейва alarm sound. Може да изпратиш команда до някакъв tasker, може да си сменяш песните и т.н. Разгледай я, аз не съм си купил пълната версия все още.

Sent from my Redmi 3 Pro using Tapatalk

http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic...ry41047495

Погледни и това. Мисля че имаше възможност да отказваш повикване с бутона. Програмката е доста функционална, но ако е платената версия. Надявам се да намериш отговор дори на въпроси, които все още не си задал но си мислел да ги зададеш.

Търся си каишка за Mi Band 2, а не за стария модел Sad



Имам гривната от вчера. Крачките не ги отчита коректно. И то само като съм в къщи. Отчита доста повече.
Ннавън си правих експеримент като броих и там всичко е коректно.

Друго - при въвеждане на физически данни метричната система е в инчове и либри. Ка да я обърна в сантиметри и килограми ?

В профил, настройки, units>там има метрик, кг и ...

При мен отзивите от МиБанд2 са много добри. Крачките ги мери супер точно. Обаче за да го прави е важно, да въведете точно биометричните ви данни.

Sent from fuckedUP vps. (:

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid

(2016-11-17, 11:52:26)rumo написа:  В профил, настройки, units>там има метрик, кг и ...

Блаодаря,
явно съм за нови очила  Smile

Батерията кара към 20 дена грубо. За сега проблеми не съм имал, никога не съм я оставял да падне на 0%

На мен второто ми зареждане изкара 31 дни до 8% като на 27мия ден беше на 30тина %
За сега съм доволен от играчката Smile

Samsung Galaxy S3 I9305 Titanium Gray old and faithful - Samsung J5 2016 служебен - Xiaomi Redmi Note 4X - > Xiaomi Redmi Note 5 4/64 Black служебен звер

При мен ми точи батерията на телефона.
След инсталация на Mi Fit и включен постоянно блутут на телефона / Редми ноут 2 / батерията на телефона изкарва по - малко от ден и то без голямо натоварване. Само аз ли имам този проблем ?
От сутринта досега съм на 48% с 6 мин разговори и 15 мин интернет. Това стана след като си купих гривната и почнах да я ползвам. Преди това зареждах телефона през ден.
Батерията на гривната кара 15-16 дни.

С кой точно ROM си?

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid

(2016-11-29, 15:16:59)Claping Monkey написа:  С кой точно ROM си?

MIUI Global 8.0.3.0 Stable

Не съм се заглеждал във версията на Bluetooth-a, но при Redmi 1s също падаше много бързо батерията, а при ми 4/редми ноте 3 разхода беше може би 1% от общото потребление..


В случая, ако може да се вярва на GSM арена, имаме работа с Bluetooth v4.0, A2DP, LE
Това LE - трябва да е Low Energy и щом пада бързо батерията би трябвало да не е от Bluetooth-a.
Виж дали гривната е с последния фърмуер и в официалния форум дали има и други оплаквания от блутуута, разбира се може един ден да не включваш тази функция и да видиш дали не е от друго този дрейн

Вчера следобяд махнах приложението MI Fit и изключих блутута. В резултат проблема с дрейна на батерията изчезна. Виновно е приложението и / или блутута.

Ами пусни си БТ и пробвай. Хубаво е да имаш нещо закачено, я БТ слушалки, говорител ......

Гривната днес получи ъпдейт.
1.0.1.25
Приложението за телефона ми е 2.2.8.12 и то от днес

Здравейте, тъй като не виждам подобен пост, прилагам линк с инструкции как да си настроим дисплея на гривната да показва името или номера (когато името не присъства в телефонния указател), когато имаме входящо повикване или смс. При мен работи коректно за момента. Версията на приложението е 2.2.7. Не съм го ъпдейтвал до 2.2.8, за да споделя дали тази функционалност продължава да работи. Тази опция беше дълго очаквана и лично за мен е много полезна.

http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthr...2Bband%2B2

Ебаси занимавката за един Caller ID. Като го пуснат на международната версия тогава ще го пробвам Smile

http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic...ry55605186

Ето решение и от руския форум.

Как да си настроя големина на крачката 54 см ?
Сега не ми конвертира правилно направените крачки / изминати километри .

Освен да си поиграеш с височината в профила, колкото си по-висок, крачката е по-голяма и обратно.
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)