Темата е заключена
Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Mi Band 2] (7-Ми юни 2016)

Моя продавач нещо яко ме метна на крушата
Пусна ми я чак на 16.06 при положение, че я поръчах на 06.06. Тракинг номера още няма информация.

Sent from my MI 4 using Tapatalk

Motorola Defy Plus -> Galaxy NEXUS -> Motorola Moto G 16GB -> Nexus 5 -> Xiaomi Mi 4W 16GB  -> Xiaomi Mi6 6/64
Аксесоари

@suffer, затова ме страх да поръчвам от такива неизвестни. Не се знае какво ще стане. Инче мерси!

Няма какво да стане. Докато не отбележиш пратката като получена този търговец не си получава парите. Ако е излъгал че я е пуснал като минат дните за доставка пускаш диспут и си ти ги връщат.
Въпросът е все пак да не пазаруваш с последните си 50 лв

И аз рискувах с моя, ама той пък се оказа читав. Само че сега го е ударил на печалбарство, така че не го препоръчвам на този етап

Здравейте, а някъде от България може ли да се купи ?

HTC ONE X

По-добре отвън, доста по-евтино ще излезе.

Sent from my XT1580

 

@niko09
http://olx.bg/i2/ad/xiaomi-mi-band-2-fit...66YnS.html

120 добре ли е?

Такам. Дойде моята. Случват се някакви странни неща: Дигам си ръката да се види часа и не става, но като я мръдна леко и се появява. Крачките нещо не се измерват правилно или изобщо. брояча си стои на 0. Някой имал ли е такива проблеми ?

На гривната не ги показва в реално време крачките. Дава ти една цифра и като натиснеш бутона пак ти дава друга цифра.

Ама стои на 0, а не е като да не ходих  100-200 метра минимум. Както и да е. Утре ще видя какво ще стане. За сега ми е малко странно в сравнение с предишната, вибрацията е малко по-различна.

http://en.miui.com/thread-110066-1-1.html

тук я има версията 2.1.3 на MI Fit.

edit: След ъпдейт на firmware дигането на ръката си работи перфектно Smile
edit2: Сега вече и стъпките работят Smile

(2016-06-23, 22:08:36)suffer написа:  @niko09
http://olx.bg/i2/ad/xiaomi-mi-band-2-fit...66YnS.html

120 добре ли е?

Вече няколко пъти се натъквам на доста смущаващи за мен обяви свързани с устройства от бранда. Силно се надявам никой колега да няма "нещастието" да бъде "ужилен" по този долнопробен начин. "Цената не подлежи на коментар" -----------нямам думи.

(2016-06-23, 22:55:33)NikolaZ написа:  Ама стои на 0, а не е като да не ходих  100-200 метра минимум. Както и да е. Утре ще видя какво ще стане. За сега ми е малко странно в сравнение с предишната, вибрацията е малко по-различна.

http://en.miui.com/thread-110066-1-1.html

тук я има версията 2.1.3 на MI Fit.

edit: След ъпдейт на firmware дигането на ръката си работи перфектно Smile
edit2: Сега вече и стъпките работят Smile

Казах ти аз, че ще останеш доволен. Със здраве да я ползваш.

Нещо поста ми не е като хората, но да, поръчах от тук

Със send within 30 days:   Delivery goods within 20 days after Money received.


[url=http://www.aliexpress.com/item/IN-STOCK-New-Original-Xiaomi-Mi-Band-2-Miband-Wistband-Bracelet-with-Smart-Heart-Rate-Fitness/32682140638.html?spm=2114.13010108.99999999.7.nMz0HI][/url]

Аз да кажа за батерията. Сравнително бързо се стопи.
Гривната, както знаете, дойде миналата сряда. Беше на 78%.
За пет дни  падна с 30%, което прогнозно означаваше около 15-16дни че трябва да кара от 100 до нула.
Обаче вчера падна доста драстично, мисля че 18% за един ден. Аз съм пуснал всичко възможно като функции, както казах при стоене под душ или течаща вода бутонът реагира и се сменят функциите също.
На десет % при всяко вдигане на ръката показваше празна батерия преди часовника и малко по късно от 6 до нула изобщо не съм разбрал как са минали процентите, но я сложих да се зарежда. Показва се анимация на зареждаща се батерия за няколко секунди и това е.
От три часа сутринта до сега не е мръднала батерията.още стои на 100%. Ще докладвам следващия пълен разряд  в какви времеви стойности се е случил

Моята я взех в четвъртък и беше на 60 процента. В момента е на 30 процента, като съм спрял функцията да ми светва дисплея при всяко вдигане на ръката и освен това информацията, която съм задал да се вижда е часовник (той не може да се изключва), достанция и измерване на пулс. Предполагам, че по обективна информация ще имаме след 1-2 пълни заряда.

suffer Възможно е да е попаднала вода около бутона и да ти прави мизерии. Нямам я гривната още, чета ви коментарите и се надявам от това да е проблема, защото се старая да не я мокря много. Не се къпя с нея нито под душа нито в морето. Така че ако водата е проблема няма да ме откаже от покупка .

Не казвам, че е проблем. Забавно е по-скоро Wink

(2016-06-24, 09:07:34)suffer написа:  Обаче вчера падна доста драстично, мисля че 18% за един ден. Аз съм пуснал всичко възможно като функции, както казах при стоене под душ или течаща вода бутонът реагира и се сменят функциите също.

И моята я забелязах, че след 40% почна да пада доста драстично - вчера от 42% днес вече е на 26% и съм пуснал също почти всичко като функции....явно това ще е проблем при всички ни  Sad


Huawei Mate 20 Pro

То като фабричен заряд може да е по различно от това да си я заредиш до горе.
Към дадения момент още стои на 100%.

Супер си е гривната Wink

Аз продъжавам да дебна, защото искам да запиша клипчета на sit alert и при достигане на лимита от крачки за деня. Много са забавни

(2016-06-24, 19:54:32)suffer написа:  То като фабричен заряд може да е по различно от това да си я заредиш до горе.
Към дадения момент още стои на 100%.  

Супер си е гривната Wink

Аз продъжавам да дебна, защото искам да запиша клипчета на sit alert и при достигане на лимита от крачки за деня. Много са забавни

Днес за малко да хвана sit alerta, но.....за малко. Надявам се скоро да пусна снимки с почти всички възможни иконки.

Мама му стара, оспах се заради тая гривна Big Grin Като натиснеш копчето не snooz-ва,a направо спира алармата...

Хвърляй я...... ама ми кажи, къде точно ще я запратиш. Smile

Анимацията при настройване на bluetooth unlock


Прикачени файлове
.zip BluetoothUnlock.zip Размер: 3.79 MB  Сваляния: 41

В Gearbest в момента с код GBMI2 цената е 36.99 долара. Ако ви харесва...

Стопих я


Прикачени файлове Миниатюри
   

Колега много я тормозиш,моята е на 11 дена от последното зареждане и е на 75%


Прикачени файлове Миниатюри
   

PocoF2Pro

С всичко включено я ползвам. Засега не ми е
омръзнала толкова, че да спирам функции
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)