Темата е заключена
Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Mi Band 2] (7-Ми юни 2016)

Мии моята я заредих за първи път вчера. Сега ще видим колко ще издържи Smile

От време на време ползвам пулсомера във фитнеса след клекове Big Grin 175 пулс.
Аксесоари

Хора да не би да има някаква защита и да зарежда само след като батерията падне до определени % сега е на 12% тръгвам да зареждам и нищо...

Sent from Kenzo via Tapatalk

Другите да кажат, при мен и двата пъти умря съвсем преди да стигна до ток.
Иначе от 10% надолу започва да мига и да иска зареждане

Не би трябвало. Провери дали има добър контакт . С оригинално зарядно ли дойде. Ако не е оригинално. Мушни го в УСБ на телевизор,декодер,компютър или някакво с много малък ампераж 300-600 мА.

(2016-07-06, 22:41:10)Stormrage написа:  Хора да не би да има някаква защита и да зарежда само след като батерията падне до определени %  сега е на 12% тръгвам да зареждам и нищо...

Sent from Kenzo via Tapatalk

Е то ако я вкл. да се зарежда се показва за кратко анимацията на батерията и след това изгасва дисплея - да не би това да те притеснява ? 

бтв:. След ъпдейт на фърмуер-а до  V1.0.0.18 - имам чувството, че почна по-бързо да пада батерията.... някой друг да го е забелязал това ?


Huawei Mate 20 Pro

При мен седя над 2 часа включена и не се бе заредила с дори процент.... Пет шет пъти разкачах и отново нищо... Днес падна под 10 и почна да писка за зареждане и сега вече всичко е ОК...

Значи може и да има такава зависимост
При мен firmware-a e 1.0.0.11

Mi band tools вече официално поддържа mi band 2. Може да си настроите коя икона за кое известие са се показва... Ето всички включени икони във фирмуера надявам се с времето да станат повече... [Изображение: 2204ec29901558f5ed16c27e44e7e035.jpg]

Sent from Kenzo via Tapatalk

Има нова версия на апа и на firmware. Добавиха функция за snooze, но нещо не успях да я тествам като хората. Т.е Ако се натисне бутона спира алармата, ако се тапне върху гривната snoozе-ва и след 10 минути вибрира пак.

Говорим за 2.1.5, нали
Вчера я сложих и firmware-a вече завършва на 18

Нова версия на MiFit има 2.1.6, ъпдейтва firmware-a до 1.0.0.23

Клипчето в архива е просто анимацията от ъпдейта - Стрелка нагоре и след това тикче, че е готово всичко


Прикачени файлове
.zip video_2016-07-15_10-42-18.zip Размер: 157.61 KB  Сваляния: 17

(2016-07-10, 22:57:56)Stormrage написа:  Mi band tools вече официално поддържа mi band 2. Може да си настроите коя икона за кое известие са се показва...
Колега да те питам ти с платената версия ли си или с тази модифицираната ?


Huawei Mate 20 Pro

Платената... програмата си заслужава парите и слага mi fit в малкия си джоб. BTW новия ъпдейта на firmware добавя и нова икона.

А знае ли се коя е иконата?

[Изображение: 95e8fded9b2ae532ec5e8750f3d31eee.jpg] знамето със сърцето

Sent from Kenzo via Tapatalk

Поръчах си вчера такова чоко-роко от алито, сега чакам да дойде и да видим, първи такъв аксесоар ще ми е, виждам, че се търсят, та ако не ми допадне поне ще го продам лесно Big Grin

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Wink 

Ето и от мен едно скрийнче за батерията. Не съм включил всички функции защото не ги ползвам, но стандартните - аларма, пулс (поне веднъж на ден), включване на дисплея за да проверя колко е часа (поне 7-8 пъти дневно) и няколко нотификации + уведомяване за позвъняванията и отключване на екрана на телефона. Три четири кроса по 3-4 км седмично ( ако това има значение).
   

Как да използвате miFit приложението с miBand 2

http://en.miui.com/thread-315627-1-1.html

Откъде се гласеше разстоянието от което да засича гривната при отключване? Имаше някакво скрито меню мисля...

Sent from Kenzo via Tapatalk

Мисля че вече я няма тази опция

П.П.
Play -> Screen unlock:


Прикачени файлове Миниатюри
   

25 дни и е още на 28% Smile Добре е за сега Smile

Някой знае ли как се изключва гривната напълно

От MC-TECH (магазин в aliexpress) отварят нов магазин MC-MART, където утре 02.08, пише че Mi-Band 2 ще е на цена от 30$.

http://brands.aliexpress.com/en?spm=2114...4.2.ApLhJc Днес уж щяло да ги пускат на 29.99$ 3 хил бройки, но още не е активно. Да питам само, в описанието продавача е писал:
"Download and install an official version of Mifit by the link:
http:m.app.mi.com/detail/68548
DON'T install the Mifit in APP Strore or Google Play Store. "
Някаква идея защо е това?

ZTE Blade Q=> Xiaomi mi4 2 gb

Активно е вече. Аз боцнах една бройка+ синя каишка за 29 евро общо. Да я видия и тази версия как е
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)