Темата е заключена
Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Mi Band 2] (7-Ми юни 2016)
#76

(2016-06-15, 12:44:41)Stormrage написа:  Моля те кажи за нотификацийте, че ми писна да гледам малоумни еднакви ревюта и никой да не споменава адже*а всяко приложение с различна икона ли излиза? Или може би само по-популярните Facebook като от снимката по-горе? Bu

Съдейки само по прочетеното из нета: има само 7 иконки за facebook/twitter/snapchat/whatsapp/mi fit/ mi talk/wechat които се визуализират САМО за iOS. Андроидите получават само иконката App Bu

Ако колегата suffer има под ръка iсиктир, може да провери дали това е вярно Huh
Аксесоари
#77

Айфон не знам къде да търся
Мога само да допълвам пост 72 с допълнително каквото ми направи впечатление или намеря като информация. Цялостно ревю... ще ми трябват няколко дни, за да мога да съм по обективен

На Twitter - гарантирано излезе икона Twitter


Прикачени файлове Миниатюри
   
.jpg IMG_20160615_210950_1466014276675.jpg Размер: 5.83 KB  Сваляния: 74
#78

https://www.reddit.com/r/miband/comments...nything_d/

https://www.reddit.com/r/miband/comments..._features/

Ето инфо ала бала.
#79

Успях да снимам туитър и фейсбук
#80

Като гледам тракинг информацията, утре ще правя тестове и аз как се държи гривната и какви нотификации има на икони.
#81

И моята е в Сф вече надявам се утре да успея да си я взема.

Sent from Kenzo via Tapatalk
#82

Бързаци. Аз само да кажа че след бял ден ръчкане падна само с 3%
#83

"Бързаци" - кой го казва ?
#84

Е аз първи поръчах май. Нямаше как да не дойде навреме


Слагам тук и в пост 1 задълбочено ревю и разглобавяне на гривната от en.miui.com

http://en.miui.com/thread-293905-1-1.html
#85
Photo 

Днес взех гривната и останах приятно изненадан. По-късно ще направя 2-3 километра крос и ще споделя как измерва разстоянието.


Прикачени файлове Миниатюри
   
#86

При мен са бели показанията на дисплея
#87

Пусни една снимка за да сравним. Ако се съди от предишните ти постове - показанията на дисплея са еднакви. Бели - или по-скоро светло сини. Току що забелязах, че този нюанс се променя в зависимост от светлината на която гледаме - колкото по - тъмно - толкова повече изглеждат бели показанията. И съответно на слънчева светлина изглеждат по-скоро светло сини.
#88

Белее ми

На другата май е от ъгъла на снимане


Прикачени файлове Миниатюри
   
#89

Актуализирах си предния пост. Светлината оказва влияние на цвета.
#90

[Изображение: aa9d67111e1a1db4accec646b2a110ef.jpg] и аз да се похваля...

Sent from Kenzo via Tapatalk
#91

Честито и на третия притежател. Пишете ревюта да качвам в пост 1
#92

Честито и от мен. Както се казва със здраве да те уведомява, да ти мери крачките, съня и пулса, и да те събужда сутрин без да притесняваш останалите около теб :-)
#93

Мерси Smile

Първите ми впечатления са повече от положителни. Дизайнът на живо изглежда в пъти по-добре. За разлика от предшественика си тази гривна остава усещане по-скоро за нещо от премиум сегмента. И на мен  ми се струва по-лека от старата и определено по-големия чип стой по-добре на ръката.


Единствен минус си остават нотификациите от приложения... по-скоро иконата с която ни известява която е еднаква за всички приложения... Странното, че в предишните постове се споменаваше за отделни икони за

Facebook
WhatsApp
Snapchat
Mi Fit
Mi Talk
WeChat
Twitter

... при мен обаче Facebook си го дава с иконата APP Sad. Надявам се, че с някой бъдещ ъпдейт на firmware  или (3rd party APP)- ще се сдобием с набор от 10-тина иконки поне които да може да си сложим на отделните приложения иначе се губи до голяма степен смисъла на тоя екран. С дидодите знаех кое приложение ме известява за разлика от сега Sad
Всичко друго изглежда супер.... струва ми  се че доста точно измерва пулса, но нямам с какво да сравня.
#94

За фейсбук и туитър специално издебнах да направя и снимки, но аз не ползвам нотификации за тези приложения така или иначе.
Снимките ги има в горните постове
#95

Вече е по 34$ най-евтината. Ударихме промоцията. Моята другата седмица ще дойде сигурно. ваще за 3-4 дена ли дойдоха ?
#96

Моята я поръчах на шести и дойде на 15ти. А най евтиното което видях в али беше 31-32$
#97

(2016-06-16, 16:43:31)suffer написа:  За фейсбук и туитър специално издебнах да направя и снимки, но аз не ползвам нотификации за тези приложения така или иначе.
Снимките ги има в горните постове

Появи се и при мен... оказа се, че се получава някъв кофликт с другото приложение Mi band tools за това не са ми излизали. Но въпреки това набора от икони е крайно малък Sad
#98

Все пак е по добре като вибрира гривната да видиш апп, то е ясно че е от някое от петте приоритетни, които са настроени предварително
#99

Е да но ето ти следния  пример... коментар във FB не ме грее толкова ако съм  в офиса примерно. Ако съм някъде където просто трябва да убия време с удоволствие ще се разровя да видя кой какво е писал... Но пък виж  някой ми пише в скайп, вайбър задължително трябва да проверя някой колеги се свързват в общ чат и т.н. ... В моя случай определено не е оферта реално сега трябва телефона постоянно да е при мен и да се пресягам да видя какво е известието.

Е за тези неща е смартуоча - всичко си виждаш на китката, на някои приложения като вайбъра можеш директно да им отговаряш с глас, като се изписват на тела на отсрещният в текстов вид ...и така много по-удобна и функционална джаджа си е. Спестява страшно много работа с тела, а и цената им вече не мн. по-висока, то всяка следваща гривна става все по-скъпа, ама пусто тая батерия, дето кара макс 2 дена, ей това е единственият им недостатък
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)