Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор между няколко...
#1

Здравейте,искам да заменя моя LG G3,който ми служеше вярно,но сега искам друг модел,защото ми омръзна и искам по-добра камера .Така избора ми е между LG G5,HTC 10,Huawei P9 или S7. Или да изчакам предстоящия Nexus ?

LG G5
Цитирай
Аксесоари
#2

СУбективно - бих взел хтс-то, много яко изглежда и снима уж добре.
Обективно - с7, това е затрахован избор. Доказано читав телефон.

Choosing...
Цитирай
#3

Бих ти препоръчал LG-то и HTC-то. Самсунга прегрява, а Huawei-я просто мен не ме кефи.Може пък и да изчакаш следващият Nexus Smile

Huawei P20
Цитирай
#4

Прегрява? Smile

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#5

(2016-06-01, 14:12:18)Vankata2 написа:  ...Или да изчакам предстоящия Nexus ?
Ако ти харесва чистия Андроид - просто го изчакай.

 
Цитирай
#6

[Изображение: c52e2a8216dce344f61aaa180012f149.jpg]

Въпреки, че обикновено LG не е лош избор, в конкретния случай не бих го взел.
На снимката е само една от причините

Изпратено с пощенски гълъб

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#7

Хммм.. Само да питам какъв е проблема на снимката? Питам, защото не виждам нищо.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

(2016-06-01, 17:42:38)Nikito82 написа:  Прегрява? Smile
Да. Познат си беше взел, когато го пуснаха. Постоянно се оплакваше от прегряване, от време на време бутоните за начало и звук спират и се оправят след 2-3 рестарта.Накрая човекът се ядоса и си взе Xiaomi. Много е доволен, така че бих препоръчал на авторът да види и скорошните им модели.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Huawei P20
Цитирай
#8

Съжалявам, моя грешка, LG G5 с точно напаснати лайсни...
Можеха едно декоративно цокълче да сложат...
[Изображение: 7635ae3522c196e29f79799d7c2a4d3b.jpg]

Изпратено с пощенски гълъб

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#9

Ми моя не прегрява.  Колко градуса тряя вдигне за да се води прегряване

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#10

S7 edge не прегрява.

Иначе аз бих избрал в твоят случай Лг г5, свикнал си със фирмата, харесваш Лг, г5 е страхотен телефон.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#11

Според мен най-добрия телефон от всичките е s7. Просто дисплей,процесор,камера,водоустойчивост - много добри показатели. Аз харесвам лг и смятам, че G5 е хубав, но не колкото s7. Според мен s7 е най-балансирания телефон и най-добрия флагман от тазгодишните
Цитирай
#12

(2016-06-02, 23:10:13)Victormihov написа:  S7 edge не прегрява.

Иначе аз бих избрал в твоят случай Лг г5, свикнал си със фирмата, харесваш Лг, г5 е страхотен телефон.

Препоръчваш G5, с си взел S7EDGE,и интересно .

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#13

всички ли трябва да харесват твоя телефон?като си вземеш нещо трябва да го хвалиш докато го смениш ли?
Цитирай
#14

Благодаря за помощта ,но не мога да взема решение,вярно самсунга е добър,но ме притеснява ,че след време започват ядовете с touchwiz-a на марката и това ме спира за него,иначе е страхотен телефон и няма спор в това.Huawei-а отпада като вариант и останаха тези 3 и предстоящия Нексус,които не се знае кога ще излезе на бял свят.

LG G5
Цитирай
#15

10 или G5.
Цитирай
#16

ХТС-то много ясно, трябва ли сега да се повтарям...
ЛГ-то направо ще ме пръсне от смях, сериозно ли го обмисляш като вариант ?

Choosing...
Цитирай
#17

Няма никакви ядове след време с тъч уиз. След s6 нагоре всички са железни. А това с прегряването е нечия измишльотина

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#18

Лайсните мисля, че няма да пречат на никой. Все пак човекът ще си гледа екрана.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Huawei P20
Цитирай
#19

Huawei P9 или S7 може и HTC 10

c3300k Champ --> Blade III --> много Sony Ericsson-и --> Xperia Play [Sony Ericsson ] -->Lg L Fino (забравих да го напиша ) --> Huawei Y5 --> Samsung Galaxy Note 4
Цитирай
#20

(2016-06-02, 18:22:41)jorrddan написа:  Съжалявам, моя грешка, LG G5 с точно напаснати лайсни...
Можеха едно декоративно цокълче да сложат...
[Изображение: 7635ae3522c196e29f79799d7c2a4d3b.jpg]

Изпратено с пощенски гълъб

Що издребнявате така, аз не бих си зел G5 поради причината че не е красив

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#21

@BGDropche, wtf тва е телефон за 1000 лева и мяса на сглобяван в някой гараж..
Цитирай
#22

Това беше първото нещо, което видях, като хванах телефона. Недопустимо е на фона на традиционно качествената изработка на LG

Изпратено с пощенски гълъб

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#23

Много от изложените телефони в магазините са под всякаква критика, защото до тях имат достъп всякакви идиоти. Да не говорим, че има магазини с политика да махат задните капаци и копчета и всякакви други пародии. Виж, ако така го извадиш от кутията, това вече е друг въпрос.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#24

Ако имаш финансовата възможност - S7 edge. Най малкото заради голямата батерия си заслужава много повече пред останалите.
Ако ли не според мен избора ти се свежда до нормалната 7ца и 10ката. И двата са достатъчно добри телефони с плюсове и минуси. 7цата е с много по-добър екран примерно, докато 10ката е с по-добро аудио. И с двата няма да сбъркаш де.

G5 да ми го подаряват няма да го взема. Абсолютна излагация от страна на LG - само като погледнеш сглобката и после цената която му искат и разумното в теб трябва да се обади (:

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#25

Вземай S7 без да се замисляш.Камерата е на топ ниво,а освен това,първото нещо което виждаш-това е дисплея.Не се занимавай с глупости,телефони си заслужава.Самсунг са добри в дисплеите и това е факт,ще бъдеш очарован.Вече почти всеки смартфон се справя достатъчно прилично със снимките,просто тук сме много претенциозни и филмирани на тема камери и прочие.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)