Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Бързо загряване
#1

Пак съм аз. Забелязах, че телефона грее много след работа с него или след обикновен разговор, на зарядно или дори писане в месинджъра. Имате ли подобен проблем или просто бройката ми е дефектна нещо...то още проблема със слушалките не е оправен сега това!!!

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
Аксесоари
#2

На кой оператор си? Скоро да си вземал от новите 4Г симки на Виваком?
Цитирай
#3

Не на Телето съм. Не знам и как да разбера...освен това и нещо яде батерията седи по 20 часа събуден тела

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#4

Ав статистиката на батерията кое ти е на първите места? Отвори Система Андроид и виж колко часа е бил буден, колко часа е ползвал GPS. Приложението за времето ползваш ли го и по GPS ли те локализира?


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#5

Ето това е мисля

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#6

Да, ясно се вижда, че телефона въобще не спи. GPS (местоположение) не присъства тук, значи не е и от него. Нещо ти държи процесора постоянно буден и вероятно на по-висока честота, но какво. Не си ли спомняш в периода в който се появи проблема какво си инсталирал? Инсталирай LG V10 Hiden Menu Settings
влез в Quick info ->> приложения и виж кои приложения работят и дали държи CPU на висок процент. Отделно, ако се съмняваш в някое от инсталираните приложения, влез в Access Lock, намери приложението и му махни отметката от "Оставане буден"
Ако и тези неща не помогнат, не ти остава нищо друго освен да върнеш заводски настройки.
Забравих да попитам дали ползваш Google карти в Now? Ако ползваш ги изтрий.
Деактивирай и Exchange.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#7

Направих всичко, което каза кога ще се разбере дали има ресултат...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#8

Най добре инсталирай CPU Spy, с него ще разбереш дали и колко време е бил телефона в Deep Sleep режим и кои честоти са използвани най-много. Инсталирай го, отвори го и натисни reset timers или там каквото беше за да нулираш таймера. Заключи телефона и го остави да речем за 10 - 20 мин.
След това влез в CPU Spy и дай един скрийншот.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#9

Ето...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#10

Дефектен процесор? Стои на loop само едно ядро

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#11

Нямам никаква идея. Да и загрява доста...целия екран и отзад, където е пауър бутона...доста неприятно предвид какви пари са дадени за него...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#12

Инсталирай втората програма от тази тема
Тази за CPU. Пусния, избери CPU и пусни някаква игра, сайт или нещи, което изисква много ресурси. Програмата ще ти покаже кои ядра и на колко MHz работят. Не вярвам проблема да е в процесора и да работи само едно ядро. Ако беше така, телефона щеше да лагва страшно много.
На твое място бих направил хард ресет и го наблюдавай 1 ден без нищо инсталирано. Ако всичко е нормално, започни една по една да си инсталираш програмите. Като след всяка инсталирана, отвори я, направи и настройките и я затвори. След това нулираш CPU Spy и наблюдаваш за 10 - 15 мин. да речем дали процесора влиза в Deep Sleep. И така с всяка следваща, докато хванеш виновника.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#13

И моят не спи, но нямам греене и дрейн на батерията. Правя около 4 часа екран. Стигал съм и до 5 часа - нормално използване, малко фейсбук - 30-40 мин., малко игри - 15-20 мин., разговори - 15 мин., Spotify и eReader.


Прикачени файлове Миниатюри
           
Цитирай
#14

Ами в крайна сметка го нулирах да видим какво ще се случва...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#15

(2016-06-15, 20:07:40)RiseOfTheLycan написа:  Ами в крайна сметка го нулирах да видим какво ще се случва...

И какво се случва ?

MI6
Цитирай
#16

Ами спя да загрява така както преди. Явно някое приложение не се е инсталирало правилно или пък някаква негова настройка - не успях да открия виновника, но се радвам че се оправи.
Не казвам, че пак не загрява, но става само когато играя на някаква игра по - дълго време, а не на елементарни неща както преди.

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)