Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефон до 300лв ? Lenovo A6000, HTC 620, Samsung grand prime
#1

Здравейте, трябва да купя телефон на брат мия който е на 14г. сумата,която мога да отделя е до 300лв. Спряла съм се на тези трите (Lenovo A6000, HTC Desire 620, Samsung grand prime). Ще съм изключително благодарна, ако ми дадете съвет, кое е най-удачно да взема. Приемам и съвет за други модели. Неговото изискване е да е идеално прав, де не е заоблен. Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

От тези Lenovo-то е най-ъглист, но аз бих препоръчал някоя Motorola или Xiaomi Redmi 2/3.
Цитирай
#3

Втора ръка? Или поне запечатан с гаранция, но купен от човек?

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#4

Moto G 2015.В момента е за 300 лв в технополис,по-добро няма да намериш
Цитирай
#5

Ако е поносимо да от обява - няма по-ръбест телефон от Xiaomi Mi3, а е изключителна машина и се намира за толкова пари.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#6

Леновото,вчера си го купих за 220 от технополиса,изтеглих му всичките ъпдеити и направо лети,няма смисъл да се ръбиш още 80лв за мото г3 тъй като чипсета е същия,общо взето всички който си изброил имат един и същ чипсет но леновото е най-удачния избор.Но тъй като си казал до 300-точно толкова е леново к5 а6020 в момента,бие останалите по всичко.

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай
#7

Ако намериш Mi3, отнасяй го, добра машинка е.
Цитирай
#8

(2016-06-05, 10:45:01)MeRtYy написа:  Леновото,вчера си го купих за 220 от технополиса,изтеглих му всичките ъпдеити и направо лети,няма смисъл да се ръбиш още 80лв за мото г3 тъй като чипсета е същия,общо взето всички който си изброил имат един и същ чипсет но леновото е най-удачния избор.Но тъй като си казал до 300-точно толкова е леново к5 а6020 в момента,бие останалите по всичко.

За това ще поспорим.Първо и най-важно;Моторолата получава най-новия софтуер,който върви много по-гладко отколкото този на Леновото.Вкъщи имаме Леново а6000 и знам за какво става дума,след известно време почва голяма цепня.Другото което е,че Моторолата има по-добри камери и по-голяма батерия.Според мен Моторолата напълно си заслужава всеки лев отгоре.
Цитирай
#9

(2016-06-05, 15:03:39)Алекс21 написа:  За това ще поспорим.Първо и най-важно;Моторолата получава най-новия софтуер,който върви много по-гладко отколкото този на Леновото.Вкъщи имаме Леново а6000 и знам за какво става дума,след известно време почва голяма цепня.Другото което е,че Моторолата има по-добри камери и по-голяма батерия.Според мен Моторолата напълно си заслужава всеки лев отгоре.

Добре,зарежи А6000,не ми се спори за това,но К5 е на същата цена като моторолата и определено е по-добър от нея.

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай
#10

(2016-06-05, 15:58:49)MeRtYy написа:  Добре,зарежи А6000,не ми се спори за това,но К5 е на същата цена като моторолата и определено е по-добър от нея.

Да,на хартия е по-добър,но отново се връщаме към софтуерната поддръжка на леново или по скоро липсата на такава.Поради тази причина съм склонен да твърдя,че въпреки по-слабия хардуер и по-малкото РАМ моторолата ще работи по-добре и то за по-дълго време .
Цитирай
#11

(2016-06-04, 21:16:48)didis написа:  Здравейте, трябва да купя телефон на брат мия който е на 14г. сумата,която мога да отделя е до 300лв. Спряла съм се на тези трите (Lenovo A6000, HTC Desire 620, Samsung grand prime). Ще съм изключително благодарна, ако ми дадете съвет, кое е най-удачно да взема. Приемам и съвет за други модели. Неговото изискване е да е идеално прав, де не е заоблен. Smile

http://www.technopolisТОЧКАbg/bg/GSM/GSM...E/p/572071

Може също...

c3300k Champ --> Blade III --> много Sony Ericsson-и --> Xperia Play [Sony Ericsson ] -->Lg L Fino (забравих да го напиша ) --> Huawei Y5 --> Samsung Galaxy Note 4
Цитирай
#12

За К5 в този форум някъде бях чела, че след време дава много проблеми по софтуера и не си заслужава 300-те лв. на които е в момента.
За HTC-то пък,също четох, че desire сериите , не били добри, но не разбрах защо.
За самсунга, нямам никакви отзиви
Цитирай
#13

То ако гледаш че някой се е оплакал от нещо телефон няма да можеш да вземеш.след време като натежи софтуера се прави хард ресет.
Цитирай
#14

(2016-06-05, 17:51:07)Алекс21 написа:  Да,на хартия е по-добър,но отново се връщаме към софтуерната поддръжка на леново или по скоро липсата на такава.Поради тази причина съм склонен да твърдя,че въпреки по-слабия хардуер и по-малкото РАМ моторолата ще работи по-добре и то за по-дълго време .

Напротив...пак залъгваш хората,няма смисъл от толкова слаб телефон заради едни никому потрябвали ъпдейти,писано е че телефона е за 14 годишно момче,което сигурно ще иска да играе игри,а от опит знам че снапдрагон 410 въобще не е за игри заради келявия адрено 306 който е по-зле и от мали-400.И с 8 ядра и 2гб рам+16гб памет,което е буквално 2 пъти по добре от моторолата,сравнението е глупаво и е още по-глупаво да твърдиш че моторолата е по-добра.Леново си поддържат устроиствата за около година и половина,ъпдеитват ги с 1 версия напред,така че к5 ще получи 6.0.1+някой друг security patch и bugfix.

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай
#15

Намерих Samsung J5 за 270лв. Благодаря за съветите и разясненията Smile
Цитирай
#16

Браво със здраве да го ползваш не е лошо телефончето.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)