Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Redmi 3 Pro / Redmi note 3 Pro / LeTV le2 / Xiaomi Mi 4c
#1

Здравейте!

Уточниене -версията на Mi4c с 3GB.

Кой от всички?

Едно от най-важните неща е да мога да инсталирам Google нещата сравнително лесно и да няма проблем с wi-fi и 3g/lte(4g) в БГ.

Благодаря!

пп; важното е да е от EU склад, за сега гледам, че в Honorbuy ги има. Ако имате други предложения са добре дошли
Пп2: има ли как да се се инсталира и да върви като хората pure или айде почти pure Android на Xiaomi?
Цитирай
Аксесоари
#2

Може да си го поръчаш от ТО и пак да е от европейски склад ще е.

Sent from my XT1580

 
Цитирай
#3

Redmi Note 3 Pro не е лош вариант. Слагането на чист андроид (до някъде) не е толкова труден и не би ти създало големи проблеми.
Цитирай
#4

@NoMaD, защо в TO пише в началото, че със DHL няма такси за EU, а най-долу има таблица сравнение за различните видове доставки и пише, че има...
Цитирай
#5

Според начина на доставката има и възможни такси - изпраща се по целия свят. За тук - ако поръчката е DHL ще мине през EU и няма да има други сборове.

Sent from my XT1580

 
Цитирай
#6

http://www.aliexpress.com/store/product/...18014.html - май това ще да е. Да питам да отварят ли и да инсталират ли или сам по-добре?
Цитирай
#7

каквото и да става ти пак ще си инсталираш сам ром,защото:
-или идва с китайски(неотворен)-ъпдейтва се
-или инсталиран гаражен ром от продавача(отворен)-не се ъпдейтва,има бг и бъгове
Цитирай
#8

Ако си със China Stable - ще си инсталираш само гапсовете, ще си получаваш ъпдейти, но ще имаш само английски език. ROM не ти трябва да го сменяш с друг, ако те устройва този.

Sent from my XT1580

 
Цитирай
#9

Само английски език ме устройва перфектно! Т.е. china stable те ли го слагат или аз трябва? Май аз защото ти казваш, че трябва да инсталирам gapps...?
Цитирай
#10

China Stable е стоков ROM, но изрично при поръчка трябва да поръчаш от продавача телефона да е в запечатана кутия. Иначе ще ти инсталира някакъв друг. Ако е с китайския ROM - гапсове няма.

Sent from my XT1580

 
Цитирай
#11

xiaomiforsale.com имат ЕU складове и сервизи, а и са с редовни наличности и нямат някакви сериозни надценки, провери там как седят нещата. Иначе аз съм за Mi 4c или Redmi 3 Pro, защото мразя големите паламарки.

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
Цитирай
#12

Благодаря на всички. Поръчах Redmi 3 Pro oт ТО с DHL и го чакам да пристигне.

Може да се (lock) -ва .

10х
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)