Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефон до 200-250 лева от aliexpress
#1

Здравейте, трябва да поръчам телефон, който да пристигне преди 26 Юни, затова и смятам да поръчам с ДХЛ, за да дойде възможно най-бързо. Искам също да избегна мито и ДДС, като за тази цел се ориентирах към ТО, защото са единствените, за които аз знам, че не се плаща мито и ДДС. Моля препоръчайте ми и други такива търговци в алито, с които ще ги избегна. И да засегна и главния момент за телефона. За момента съм се спрял на Xiaomi redmi 3, бихте ли препоръчали нещо по-добро от Xiaomito, отговарящо на изискванията ми по-горе, чрез начин на поръчване. Телефона ще се използва от момиче като масово ще бъде за фейсбук, поради тази причина е желателно да поддържа 4Г. Ще се използва още за снимки, и някои леки игрички. Може би не е перфектен за снимки, но ще бъде по-добре от сегашния Галакси с2+. Няма проблем да е китайски телефона, въпроса е да няма сериозни бъгове. Аз лично ползвам Xiaomi redmi note 3 и затова се ориентирах отново към тази марка, защото съм очарован относто цена-качество. Забравих да спомена, че телефона трябва да излиза максимум около 250 заедно с доставката от ДХЛ. Извинявам се за този роман и предварително благодаря на отзовалите се


Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

LG Optimus G  => Xiaomi redmi note 3=>Huawei p10 lite=>Xiaomi redmi note 8 pro=> Poco F3
Цитирай
Аксесоари
#2

Доста от китайските сайтове за онлайн търговия вече имат евро складове така че да се избегне ДДС за потребителска електроника . Ето ви няколко от тях TinyDeal , GearBest , MiniDeal .

Smile
Цитирай
#3

Мисля, че освен ТО, друг търговец на Али, който да предлага такава опция - няма.

Sent from my XT1580

 
Цитирай
#4

Аз бих взел Мейзу МеталSmile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#5

извинете за невежеството, но това ТО търговец ли е и как да го открия? Да разбирам ли че е в Алиекспрес и може да се избегне при него мито и ддс?
Цитирай
#6

@tihogr, да търговец е. Оптицията "без мито и ддс" при него важи само ако се поръча с DHL. За повече инфо тук

 
Цитирай
#7

Поръчан е Xiaomi redmi 3, може да се трие темата

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

LG Optimus G  => Xiaomi redmi note 3=>Huawei p10 lite=>Xiaomi redmi note 8 pro=> Poco F3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)