Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

A3 2016 или P9 Lite
#26

Аз не мога да разбера защо у-вото е едно и също, а experience-а след обновление при всеки е различен? При едните е добре, при други -дрейн, при трети куп проблеми (на тел. на приятел положението беше доста зле като цяло, описал съм го в темата за A5 2016). Все пак предлагам като лично мнение ако 5.1.1 устройва ползвателя да не си прави излишни упражнения и да не обновява, освен ако не му трябва наложително някое приложение, което работи само и единствено с 6 и с нищо по-надолу (то пък кое е това приложение?). Иначе разликата е иконката на галерията , пренареждане из настройките и друга цифра в about phone. С цената на риска на проблеми и дрейнове, не си заслужава. Но всеки да си преценя.

Иначе конкретно за А3 2016 - това от бюджетните е най-красивия телефон, и то със SAMOLED екран, premium дизайн и интересни софтуерни добавки.
Цитирай
Аксесоари
#27

От няколко месеца съм с 6.0.1 на А3 2016 и дори не знам за какви дрейнове или проблеми говориш - телефона е изключително пъргав,батерията държи зверски дълго,а камерата снима убийствено.

::Google Pixel 3a White::
Цитирай
#28

Нещо се бъгна и отговора ми май не се изпрати, но както и да е. Та казвах, че А3, P9 Lite и HTC Desire 530 са ми на оферта от Теленор на която ми идват по-евтини. А5 ми идва малко скъп.. Big Grin Затова не го включвам в избора иначе нямаше какво да го мисля направо го взимам него.
Цитирай
#29

Да го кажем така. Ако искаш хубав дизайн, хубав амолед дисплей и не си Hard user, взимаш малкия а3. То и това са му предимставата май. Иначе взимаш p9 lite (с гривна), които е по-добре хардуерно и е относително на нивото на а5 2016.
Прецени си приоритетите и след като ги видиш на живо ще решиш лесно.

A500fu - a5 2015 a510f - a5 2016 a520f - a5 2017
https://db.tt/Ym0Rtcju
Цитирай
#30

(2016-09-27, 19:17:42)memmfis написа:  Да го кажем така. Ако искаш хубав дизайн, хубав амолед дисплей и не си Hard user, взимаш малкия а3. То и това са му предимставата май. Иначе взимаш p9 lite (с гривна), които е по-добре хардуерно и е относително на нивото на а5 2016.
Прецени си приоритетите и след като ги видиш на живо ще решиш лесно.

Благодаря! Smile
Цитирай
#31

(2016-09-27, 19:19:54)olimpiya написа:  Благодаря! Smile

Я кажи сега какво избра?? Аз от три седмици не мога да взема решение кой от двата да избера... все едно ще се омъжвам за тях ? А3 ми харесва повече защото ползвам Самсунг..но ми се вижда малък, докато другия външно също ми харесва, но ми идва голям..и ми е странно менюто. Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)