Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Невежество или още един недостатък на Lenovo P70
#1

Здравейте, приятели. Тези дни забелязах, че по време на разговор, ако желая някой от отсрещната линия да ми продиктува номер, който аз да искам да запазя в телефонния ми указател, е невъзможно. Или просто има начин за който аз не знам. Опитах да отворя контактите по време на разговора и оттам да запаметя номера, но телефонът казва, че по време на разговор указателя не може да се отвори. Наложи ми се да запиша разговора с recorder-a и след това да прослушам всичко наново за да използвам нужния телефонен номер и да звънна. Ужас е този телефон, пълен... Дори и да има начин за който аз не знам, толкова ли труден трябва да е, че да имаш образовение по ядрена физика за да звъннеш един прост телефон?
Цитирай
Аксесоари
#2

Не ми се е налагало, затова сега реших да го пробвам като си звъннах от другия телефон и нямах никакъв проблем да си отворя контактите и да добавям нов номер, явно проблема е в твоя телефон, с 5,1 съм.
Цитирай
#3

Няма проблем,отваря си всичко.Виж в настройки за разговор,може би там има нещо което го забранява.

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#4

Ха сега де, аз съм от три месеца с този телефон, със стоковия KitKat 4.4.4 съм, поне няколко пъти съм си записвал номера в указателя, диктувани по време на разговор и никога не съм имал такъв проблем.
Просто по време на разговор като се табне на Home бутона, се излиза от екрана на Dialer-а, после си отварям Contacts или бележника например, слушам и си записвам каквото си ми трябва и туйто.
Явно наистина проблема си е в твоя телевизор!
Цитирай
#5

С телефончето съм от близо половин година и винаги, когато ми се е налагало да сърфирам (в апарата, а не в браузъра) като успоредно с това и говоря, никога не ми е създавал проблеми.

Lenovo p70-A ; Android 4.4.4
Цитирай
#6

(2016-06-07, 15:49:16)gene написа:  Ха сега де, аз съм от три месеца с този телефон, със стоковия KitKat 4.4.4 съм, поне няколко пъти съм си записвал номера в указателя, диктувани по време на разговор и никога не съм имал такъв проблем.
Просто по време на разговор като се табне на Home бутона, се излиза от екрана на Dialer-а, после си отварям Contacts или бележника например, слушам и си записвам каквото си ми трябва и туйто.
Явно наистина проблема си е в твоя телевизор!

Не бях пробвал по този начин да отворя контактите, а по време на разговора с левия бутон на менюто, а оттам не може да се отворят. Както и да е. Така се получи, както колегата gene  е писал. Явно съм малко по-тъп отколкото трябва Cool

Поздрави
Цитирай
#7

Недей да се самообиждаш, никой не може да знае всичко, просто не трябва да спираш да експериментираш.
Това с левия - Menu бутона и аз съм го пробвал и като видях че не става, опитах със средния - Home бутона, виж сега ми текна че не съм пробвал какво става като се докосне Back бутона по време на разговор Rolleyes
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)