Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

помощ за избор на смартфон до 350лв.
#1

Koй oт тeзи биxтe ми пpeпopъчaли: 

1)Меіzu m2 Nоtе
2) Хіаоmі rеdmі nоtе 3 
3) АЅUЅZеnFоnе Мах ZС550КL
 или дpyг вapиaнт, aĸo имa пo-дoбъp oĸoлo тaзи cyмa. 

Държа да е с 5.5 инча дисплей, стабилна батерия и поне 2гб рам. Цената да е до към 350лв.  максимум.
Цитирай
Аксесоари
#2

Xiaomi са над другите - най-премиум, най-оптимизиран, най-бърз, най-красив и притежава бърз и добър fingerprint скенер.
Цитирай
#3

малко съм резервиран към китайските стоки ама щом казвате, че са добри сигурно е така.

Батерията колко издържа на Xiaomi някои има ли отзиви? Дисплея на Ноте 3 на Шарп ли е че някъде бях чел, че се предлагат в два варианта с по-добри и по-кофти дисплеи (но не съм сигурен дали не беше за Редми Нот 2).
Другото, което ме притеснява е липсата на слот за памет ама май имаше и вариант с 32гб, което не е зле, но за сметка на по-високата цена така ли е това нещо? Има ли Gorilla glass?
Цитирай
#4

Има си модели, които спокойно издържат и 2 дена.

Sent from my XT1580

 
Цитирай
#5

С ниските цени, доброто качество на изработка и оптимизирания софтуер това е най-доброто в този ценови клас.
Цитирай
#6

А този на Lenovo Vibe s1 lite ?

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай
#7

Не препоръчвам Lenovo. Ако не искаш Xiaomi погледни тогава Moto 3rd Generation. Но най-доброто решение е Xiaomi.
Цитирай
#8

а има ли някои от форума, на който мога да поръчам да ми достави един от тези смартфони, че родните търговци много алчни?
Цитирай
#9

Има Wink
Цитирай
#10

Няма. Едва ли ще иска някой да го боли главата за твоя телефон при евентуален проблем.

Sent from my XT1580

 
Цитирай
#11

Здравейте колеги,
ще преподписвам договор и мисля да си взема нов апарат. Телефона ще се използва за Ф.Б , гледане на клиповеи филми, сърфиране в нета и някоя друга лека игра.
За сега съм се спрял на три тел.
1.Huawei P8 Lite
2.Samsung Galaxy J5
3.Lenovo Vibe P1 m
След много ровене из форума прочетох доста негативи за Lenovo и май ще отпадне от клаацията.
Нямам високи изисквания освен надежден,здрав телефон и да работи нормално в нета. И още виждам, че всички телефони са двусимови, аз ще ползвам една карта това проблем ли е!
Моля за мнение от знаещи и разбиращи колеги. Може да дадете и други предложения.
Благодаря ви предварително.
Цитирай
#12

Замени Lenovo Vibe P1m с Lenovo S1 lite и махни Samsung Galaxy J5 от списъка. Така, сега можеш да избираш.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#13

Последно избора ми ще е между тези двата:
1) Хіаоmі rеdmі nоtе 3 pro
2) АЅUЅZеnFоnе Мах ZС550КL (този само с 8 и 16 rom ли се предлага)

Гледам, че има и един по-нов Asus Zenfone Max ZС550КL от май 2016 с подобрено видео и процесор обаче дали може да се поръча отнякъде или е още рано, че нещо не го намирам?

За този става въпрос: http://www.gsmarena.com/asus_zenfone_max...)-8111.php
Цитирай
#14

+ за първия в списъка.

Sent from my XT1580

 
Цитирай
#15

Взимай Xiaomi- то.
Цитирай
#16

Xiaоmi - и не го мисли

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#17

Тъй като не си упоменал дали нов или втора ръка, защо не погледнеш ноут3? МОже да намериш запазен за 280-300лв и да си сложиш 50лв в джоба за друго :-).
Отделно гледам пишете за Xiaomi, но то за разлика от ноут е с НЕСМЕНЯЕМА батерия, няма и СЛОТ за сд карта... +отделно купища ромове в XDA неофициални за ноут3. Като се погледне от друг ъгъл нещата са на кантар.. дали да се лишиш от въпросните неща, или да си вземеш нов ДРУГ модел...
Цитирай
#18

@mgmchannel, не е задължително да е с  "..купища ромове в XDA.. ", какво пречи да е само със Stable ROM?

 
Цитирай
#19

(2016-06-18, 20:19:53)NoMaD написа:  @mgmchannel, не е задължително да е с  "..купища ромове в XDA.. ", какво пречи да е само със Stable ROM?

Това е нещо подобно на това да си си вкъщи, да имаш 3-4 кумшия постоянно да те канят на по чаша вино, а ти все да си като мъж под чехъл -и така и да не разбереш сумати години дали техните вина са по пивки в крайна сметка!  Същата е аналогията и тука, в случая лишаваш се от редици(кои важни, кои не чак толкоз-зависи от собственика) неща за сметка на това да си вземеш нов апарат -с липсата на въпросните ограничения. Това го казвам от личен опит като потребител на фаблет с несменяема батерия -вече 2 години а трябва да я сменям -резултата е покупка на нова батерия и посещаване на сервиз за замяната на стара с нова т.е. допълнителни разходи ще имам. На практика апарат със сменяема батерия е най-добре, като принеобходимост за 2 мин си винаги на 100 процента след слагането на друга!
Цитирай
#20

Въпросният Асус го открих тук:  Flipkart.com

това индийски сайт ли е и има ли го на друго място?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)