Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпрос относно Bluetooth-a
#1

Колеги здравейте.Имам едно питане относно Bluetooth-a на телефона.В колата имам bluetooth и отскоро го използвам , за да мога да си говоря без проблем.Гледам,че като ми звънни някой мелодията е различна от тази на телефона като ми звънни някой.Казаха ми,че някъде има опции в телефона да го направя да ми звънни по един и същ начин като е навързан с bluetooth-a. Дали някои е запознат?Мерси предваритлено

SAMSUNG GALAXY S20+ GRAY
Цитирай
Аксесоари
#2

На мен не сд-то в колата ми звъни пискливо с негова си мелодия. Съмнявам се да може да му се каже да ползва мелодията на телефона. Ако има такава опция, то тя ще е в cd-то, а не в телефона.
Цитирай
#3
Wink 

(2016-06-09, 13:40:54)GH0STFACE написа:  На мен не сд-то в колата ми звъни пискливо с негова си мелодия. Съмнявам се да може да му се каже да ползва мелодията на телефона. Ако има такава опция, то тя ще е в cd-то, а не в телефона.

И аз така мислих, обаче в навигацията и в системата на bluetooth-a няма никакви настройки в това отношение.Имам двама познати и колите са ни едни и същи и самите устройства вътре и те като се навържат няма проблем.Аз обаче като се навържа не свири така.Явно е от самият телефон и по-точно версията на bluetooth-a в телефона.Те обаче са с iphone.ДА не би само тия телефони да подържат такава екстра  Big Grin

SAMSUNG GALAXY S20+ GRAY
Цитирай
#4

И в моята кола свири с различна мелодия. До сега не съм намерил начин да я сменя.
Цитирай
#5

И моя BT си свири с него мелодия

Sony Xperia Z3  D6603 Android 6.0.1 Ver.23.5.A.1.291 + Sony SBH 52
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)