Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефон до 400-450 лв.
#1

Здравейте!Предстои ми покупка на телефон от tehnopolis и съм се спрял на няколко модела.
Това са: Lenovo S1 Lite, Lenovo P70,Lenovo K5 и Huawei P8 Lite, като клоня към S1 Lite.
Изискванията са 5" дисплей, 8 ядрен процесор, добра батерия и камера и разбира се- 16 GB ROM и 2 GB RAM.
Телефона ще се ползва за снимки,Интернет, игри, като задължителна е clash of clans Cool .
Благодаря предварително за помощта и отделеното време!  Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Вземай S1 Lite.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#3

P8 Lite

c3300k Champ --> Blade III --> много Sony Ericsson-и --> Xperia Play [Sony Ericsson ] -->Lg L Fino (забравих да го напиша ) --> Huawei Y5 --> Samsung Galaxy Note 4
Цитирай
#4

Бих махнал от списъка без да се замислям P70 и бих добавил Alcatel idol 3 пуснаха му ъп на софта до ММ 
съжалявам не видях че търсиш 5'' дисплей

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#5

Аз бих си взел някое Moto.
Цитирай
#6

Xiaomi Mi4 има за тези пари и то нови Smile

Iphone X Space Grey 
Цитирай
#7

RedMi 3 Prо, обаче е с 32 GB ROM , 3 GB RAM , 4100 mAh батерия и е 350лв.  Tooth


Цитирай
#8

@lada2107 ама сигурно без каранция или пък със гранация ама към китай Big Grin
Цитирай
#9

Само човек не търсил гаранция в БГ, си мисли че китайската е по-зле.  Angry


Цитирай
#10

С Българските пишман търговци (и не само, и навън съм им ял попарата), по-добре да нямаш гаранция, да не си губиш времето.
Развали ли се- коша и край...поне няма да си тровиш нервите.

Никога, ама никога не съм гледал гаранция, защото в най-добрият случай, ако нещо малко не ти работи, така ще ти го "оправят", че ще развалят нещо много по-сериозно и нужно... и после пак обеснявай, че нямаш сестра....я се върне не затворен както трябва, я болтчетата липсвали, я батерията вече не държи- все ще е нещо...
И това в случай, че решат да ти уважат гарнцията която е 99% от случайте не е така....

Купувайте от където си искате и не му мислите.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#11

Едва ли го мислите. Ще вземеш телефон за 1000лв и ще ти е все едно дали ще трябва да го хвърлиш след 5 дена. Аз съм имал проблеми с телефони купувани от м*ел и т*ленор и съм доволен от гаранционното обслужване.Сменя ли са ми телефон,поправя ли са ми телефон и не съм имал проблем след товаSmile
Цитирай
#12

И аз съм доволен от Мтел. Имах таблет Lenovo a3000 който умря в приятелката ми без видима причина. Занесох го и след месец бях с нов таблет.

Motorola Defy+ > LG Optimus Back > Sony Xperia P > LG G2 > Meizu MX4 > LG V10 > Iphone SE > Xiaomi Mi9t Pro > iphone 7 > Poco F3 256/8gb

Lenovo A3000 > LG G Pad 8.3 > Huawei M5 lite
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)