Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на нов смартфон
#1

Изискванията ми са да е максимално 5.2 инча, колкото се може по-добра батерия и най-важното - добра предна и задна камера от сорта на iphone 5s, като на предната държа повече. Ще подписвам нов договор и бюджета ми е 400 лева.
Мисля, че в тази графа влизат Samsung Galaxy A3 2016 и Huawei P9 Lite, но и на двата телефона май камерите им са далеч от тези на iphone 5s? На LG G3 как му е предната спрямо 5s? При него проблемът е, че е 5.5 инча. Отворен съм и към други предложения, стига да са предлагани от мобилните оператори.
Цитирай
Аксесоари
#2

КЪт гледам, шЪ сЪ селфиш яко...
Душата ти иска айфон, ко съ назлъндисваш на андроид. Събери някой лев отгоре и грабвай айфона. Слефитата с никоя друга марка не са толкова добри, колкото с айфон...

Choosing...
Цитирай
#3

На всички телефони камерите им са далеч от тези при айфон 5s..

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#4

И искате да ми кажете, че няма нито един андроид смартфон, който да отговаря на тези изисквания.. поне приблизително? Да речем, че преглътна 5.5 инчовия екран на LG G3, той също ли е толкова далеч от към предна камера?
Цитирай
#5

Samsung a5 2015 има готина предна и готина задна камера. Батерията е ок. Дизнайна е як ;]
Цитирай
#6

Към кой оператор? И с кой тарифен план искаш да е до 400 лева?
Цитирай
#7

Глупости.. взимай п9 лайт, класа е над самсунга. Не го издигайте толкова този айфон, познавам хора с него и не е кой знае какво. Брат ми е с г3-ка и е страхотен телефон, но предната не е много добра. Най-добро качество ще извади п9 лайт на предна, а и на задна ще е по добре от айфоня. Говоря така уверено за предната защото съм с п7, който също е с 8мп и снимките са страхотни (приятели често са ми го искали да си ударат по някое селфи), а п9 лайт, макар и не флагман е с 2 поколения напред и най-вероятно ще е още по-добре.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#8

Леля ми има 5s,камерата въобще не е някаква хипер добра...като на htc one x е.Иначе аз бих взел P9 lite,на хартия издухва а3 2016 от всякъде.

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай
#9

Оператор: VIVA
Тарифен план: Smart L (24 лв/месец)
Samsung Galaxy A5 2016 не е вариант
Цитирай
#10

P8 е 429 лв. с този план.Не ти трябват лайт версии.За 29 лв. отгоре си заслужава и има доста силна селфи камера Smile

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
Цитирай
#11

По принцип, Huawei наблягат на предна камера.
Ако ще правиш селфита в огледалото, взимай айфон

Изпратено с пощенски гълъб

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#12

(2016-06-11, 09:01:48)dani_z25 написа:  P8 е 429 лв. с този план.Не ти трябват лайт версии.За 29 лв. отгоре си заслужава и има доста силна селфи камера Smile

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

P9 Lite ми излиза 330 до края на Юни :Smile Някой с преки наблюдения може ли да каже дали има голяма разлика в предна камера?
Айфон не искам.
Цитирай
#13

Според мен предната ще е като на P8.Т.е. добра е.Ще получиш и сензор за пръсти и малко по-голяма батерия.Ще направиш лек компромис с процесора, рама и качеството на изработка.Ти си прецени...Аз не бих спестил тези сто лева, но това съм си аз.

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)