Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

CyanogenMod Roms

Това си е проблем на фейсбук


Цитирай
Аксесоари

Момчета сложих го тоя ром ще видим как се държи. При мен го няма тоя бъг с фейса но неще да ми влезе в плей сторето
Цитирай

за мен е от лолипопа на кит ката тези проблеми ги няма инсталира всичко и най важното телефона е пече работи супер бързо и няма лагове по с приложенията при мен работят постоянно фейсбук ,месинджър ,вайбър и лачапс батерията ми държи по 2-3 дни с постоянно пуснат wi fi , с лолипопа едвам искарва 1 ден
Цитирай

Сега ще си дам мнвнието от 4-5 часа ровичкане и игране. Не съм пробвал UFC-то понеже не я играя вечв, а играя ор време на време pokemon go ? Има лек лаг само при игрите и то като позагрее. Ако се еовиш из интернет, facebook, messenger и т.н в рома не се удеща никакъв лаг, въеви си гладко и не се замисля. Батерията също е подобрена. Надявам се в следващите ъпдейти да направят нещо и на игрите да не лагва и ще стане добре рома. За сега оставам на този ром. Като цяло единсвения минус който видях е че леко лагва при игрите, другото е добре. Все пак нека и деугите колеги споделят мнението си.
Цитирай

Вчера цял ден не съм забелязал никакви проблеми, всичко си работи много добре, и аз за сега си оставам на S061. Само ако няма нов ъпдейт, и когато го пуснат по ОТА, трябва да се сравни версията дали отговаря на тази, която е на самия РОМ. Иначе дори да излезе по-нова примерно S062, веднага ще префлашна с нея.

Ако на компютъра съм с Windows XP и после инсталирам Windows 7 или по-нова версия със сигурност ще усетя разлика в работата на двете системи и със сигурност XP ще ми работи по-леко но това не е причина да си остана завинаги на XP. Все пак трябва доколкото можем и хардуера ни позволява, да вървим напред и да сме в крак с новостите.

Винаги последната версия на стоковия РОМ. http://forum.xda-developers.com/lenovo-a...m-t3407963
На този линк винаги се публикуват най-новите версии още преди да излязат по ОТА. Веднага след като от Lenovo качат рома сървъра им е натоварен, но след няколко дни се оправя и се тегли с нормална скорост.
Който не иска да чака ОТА това е за него.


Цитирай

Аз също не съм забелязъл никакви проблеми в рома освен лекия лаг при игрите, но се надявам че и това ще оправят в следващите ъпдейти. И аз за сега ще остана с него.
Цитирай

Значи доживяхме да видим Лолипоп от Леново който да бъде така добър като киткат и да става за игри?
Цитирай

Е зависи сега какви игри ще играеш, ако играеш тежки като fifa и UFC ще усетиш лаг, но не е чак като киткат-а , тука както казах се усеща лек лаг при игрите когато играеш повече от 10-15 минути като почне за грее. Иначе аз лаг във браузиране из Chrome , facebook не съм видял. Както казах надявам се със следващите ъпдейти да оправят и performance-a на игрите и тогава ще стане чук. И от батерията съм доволен, вчера от 100% до 30% направих близо 4 часа влкючен екран, като се сметне че бях със поятоянно включен 4g и GPS... Така че пре спокойно мога да направя 6 часа включен екран при нормално ползване. Като гледам щом този ъпдейт не е пуснат по OTA най вероятно ще има и други ъпдейти, ще се разбере след седмица.
Цитирай

Е да щом на S059 държи батерията значи и тук ще държи. Аз играя Fifa 15 и на S059 като бях и лаг имаше много рядко и то много лек.

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
Цитирай

Значи ще изчакам още месец за да се уверя че всичко е наред с рома и направо ще сложа S061 и CM13 на ED300 и всичко ще е супер Big Grin
Цитирай

Как така S061 и CM13 на ED300 ? Нещо не разбрах ?
Цитирай

Май ще сложи S061 и от него CM 13 или греша? Аз бих изчакал доста повече от месец за CM 13. Колко време му отне на ED300, за да довърши CM 12.1?

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
Цитирай

Пробвах S061 , сущият боклук като останалите лолипопи същите лагове с леки подобрения май леново повече няма да ползвам.
Цитирай

Какви лагове усещаш аз нямам никви проблеми... Всичко си зарежда нормалко facebook , messenger, chrome и други приложения. Може би чроблема е в тебе.
Цитирай

сложи кит кат и сам виж разликата кое как върви
Цитирай

До преди 2 дни бях с него, не усещам голяма разлика, само при игрите както казах , по горе а и не ми вярва че това ще е последния ъпдейт.
Цитирай

(2016-08-02, 20:48:20)Slackwere12 написа:  До преди 2 дни бях с него, не усещам голяма разлика, само при игрите както казах , по горе а и не ми вярва че това ще е последния ъпдейт.

2 дни и си го махнал , ето и на теб колко ти е харесал
Цитирай

Леле.... Кога съм казъл че съм махнал s061 казах че до преди 2 дни бях със kitkata и в момента съм със лолипопа с061 и есинсвената разлика която усещам е лек лаг в игрите и то ако загрее телефона, иначе при сърфиране, facebook чатене никва разлика от китката, еднакво бързо си отваря приложенията.
Цитирай

Аз преди малко сложих с QFIL S059 и от него S061, но има проблем, много бавно тегли приложенията, пробвах с ресет, дърти флаш и после пак ресет, но е пак същата работа. Едвам се свалят. Сега съм пак на S025.

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
Цитирай

Аз го нямам този проблем с бавното теглене.
Цитирай

И аз нямам никакви проблеми.


Цитирай

Вече са пуснали S061 по OTA, но не знам колко е голям ъпдейта, от S059
Цитирай

И аз получих по ОТА с 61.Имам следните въпроси
1.ИЗгледа на с 61 по-оправен ли е или е изглежда тъй анимиран като предните Лолипопи.Като цяло в Лолипопа иконите изглеждат като изрисувани.Може ли някой да качи скриншот на иконите.
2.какви по-добрения има от Киткат-знам че Лолипопа има Таск Мениджър за разлика от Киткат.Този Мениджър колко е функционален кат при Лаптопите или е по-зле.
Цитирай

(2016-08-10, 13:48:24)gogo2 написа:  И аз получих по ОТА с 61.Имам следните въпроси
1.ИЗгледа на с 61 по-оправен ли е или е изглежда тъй анимиран като предните Лолипопи.Като цяло в Лолипопа иконите изглеждат като изрисувани.Може ли някой да качи скриншот на иконите.
2.какви по-добрения има от Киткат-знам че Лолипопа има Таск Мениджър за разлика от Киткат.Този Мениджър колко е функционален кат при Лаптопите или е по-зле.

Промените на S061 от предишните версии на лолипопа е само performance-a , малко оправен лага, батерията, тежките игри леко лагват но това е заради малкото РАМ. По иконите и излега не виждам промяна , на лолипопа са си все така анимирани или както викаш ти нарисувани, но това е заради модификацията която имат леново и която се нарича VIBE UI , на стоковия Kitkat беше VIBE UI 2.0 а на Lollipop-a е VIBE UI 2.5, затова изглежда по различно от киткат-а, ако искаш да не са ти анимирани иконите просто влизаш в приложението "Теми" и от там си избираш тема, мисля че бяха 6 или 8 теми. За таск мениджъра за мене е по удобен, но и на този на китката също бях свикнал.

П.С Ъпдейта по OTA от S059 е 86 MB, според мене твърде малък за да върви гладко като Kitkat-a, но на този етап и така става, а си мислех си че ще е поне 150-200 МБ.
Цитирай

(2016-08-10, 14:52:52)Slackwere12 написа:  Промените на S061 от предишните версии на лолипопа е само performance-a , малко оправен лага, батерията, ....

демек батерията е оправена?
Държи повече от последния лолипоп (но не както китката) нали?

Lenovo A6000 (2 SIM) 4.4.4 (S042), Google Nexus 7 (2012), Xiaomi Redmi 5 Plus


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)