Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Alcatel one touch Pop C7 - слаб обхват
#1

От няколко дена започнах да получавам SMS-и, че телефона ми е бил изключен и имам неприети повиквания. Оказа се, че повечето са били в автомобила или в къщи (панелен блок). Направих контролни позвънявания в различни точки в къщи и установих, че причината е в апарата. Друг апарат със същата карта в тези точки прозвънява. Когато избирам от него се започва едно чакане и не се получава никакъв сигнал. Нивоиндикатора показва наличие на сигнал, но явно причината не е в сигнала. Също и мобилният интернет го няма в тези точки. Някакъв съвет?

Device: Samsung Galaxy J5 2017
OS: Android 7.0



Цитирай
Аксесоари
#2

Като за начало му върни пълни фабрични настройки.След това пробвай със друга карта на същия апарат.Ако нямаш промяна то най-вероятно ти е изтракал радио модула.Или го даваш за ремонт по гаранция(ако има),ако няма е ясно,или си купуваш нов телефон,но далеч от името АЛКАТЕЛ,и особено ниския клас.Успех.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#3

Ако има общо да добавя още. При по-продължително говорене изчезват "високите". Аудиото става по-нискочестотно басово, като и аз и с този с който говоря се получава едновременно ефекта и на двамата синхронно.

Device: Samsung Galaxy J5 2017
OS: Android 7.0



Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)