Анкета: Притежавате ли този модел? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да
53.13%
17
53.13%
Не, искам само да видя резултатите
46.88%
15
46.88%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#26

Идеята не е да има "чудовищен успех" , а да не се губят клиенти. Вярвам ,че ако си доволен от марката, ще си вземеш и рутер-че на марката и телевизор и таблет ....... и т.н. . След като имат средствата и капацитета да го направят както трябва, това е само един плюс. Току виж на някой му претрябва такова у-во и му хареса конкурентната марка ,той може директно да се прехвърли на нея , а и да повлече рода , приятели и познати.
Идеята е да не са на загуба .... и малка печалба е достатъчна. Както казваме - какпка по капка ....
Цитирай
Аксесоари
#27

Екстра си е MiMax особено след не много успешните им MiTab-ове, чиято поддръжка тотално я хвана липсата. Скоро ще сменям таблета им с MiMax единствено се чудя дали си заслужава да доплащам за 8-ядрения SD652 или да си кютам с 6-ядрения SD650, за целите за които го вземам и без това скорост няма да ми е необходима. Дори 2/16 модел гледам че са изкарали на нелоша цена.

Samsung Galaxy S Advance --> Mi2s --> Mi Note --> Mi Mix 2 --> Mi8 --> Pixel 3 XL --> Pixel 6 Pro --> Samsung S23 Ultra
Цитирай
#28

За цената е екстра, единствено ме спира все още камерата -която "става" на пръв поглед но няма оптична стабилизация и отстъпва по качество на снимки и съответно видео.
Другото е че в моя случай след две години ползване разликата в производителността с новите среден клас професори 650/652 за разлика от снапдрагон 800 е от порядтка на 20-25 процента -което не е кой знае колко голям скок -все пак говорим за срок от близо 3 години!
Asus Zenfone 3 Ultra е по добрия вариант -относно камерата, но там говорим за двойна цена в сравнение с ми макса.
Цитирай
#29

Е то след SD800 нищо освен SD820 не си заслужава като процесор според мен, но те ще го вложат най-много в MiNote 2, който ще струва колкото самсуняците поне в началото. Пък аз MiMax ще го вземам за втори телефон, tetherin&storage_media&navigation устройство така че, производителност пък въобще няма да ми трябва.

Samsung Galaxy S Advance --> Mi2s --> Mi Note --> Mi Mix 2 --> Mi8 --> Pixel 3 XL --> Pixel 6 Pro --> Samsung S23 Ultra
Цитирай
#30

(2016-06-30, 13:06:46)kokosoft написа:  Е то след SD800 нищо освен SD820 не си заслужава като процесор според мен, но те ще го вложат най-много в MiNote 2, който ще струва колкото самсуняците поне в началото. Пък аз MiMax ще го вземам за втори телефон, tetherin&storage_media&navigation устройство така че, производителност пък въобще няма да ми трябва.

Проблема е че на този етап никой не слага 820 в големите фаблети, всичко е оборудвано с Qualcomm MSM8976 Snapdragon 652 или по малкия му събрат 650.
Между другото снапдрагон 800 си е все още добър чипсет в ежедневието напълно ми задоволява нуждите и задачките които му поставям. По горните процесори са една идея по съвременни в средния клас на снапдрагон, но като производителност не са кой знае какво повече от 800/801/805.
Цитирай
#31

Днес гледах представянето в Индия, поне ще има Global ROM от който ще трябва доста неща да се махат де, но все пак е добре за нас, че няма да разчитаме само на китайските ромове.

Samsung Galaxy S Advance --> Mi2s --> Mi Note --> Mi Mix 2 --> Mi8 --> Pixel 3 XL --> Pixel 6 Pro --> Samsung S23 Ultra
Цитирай
#32

Ако някой го е изпуснал....

Цитирай
#33

Красиво и заинтригуващ- MI 8. Моя MI max дойде с MIUI global 7.3.14.0.0 Stable. Страхотна изработка!
Цитирай
#34

Това е ром от търговец, още няма официално глобал стейбъл
Цитирай
#35

(2016-07-01, 21:49:18)VDiff написа:  Красиво и заинтригуващ- MI 8. Моя MI max дойде с MIUI global 7.3.14.0.0 Stable.
Да, и без актуализации за този ROM.


Sent from my XT1580

 
Цитирай
#36

Аз от вчера съм с MIUI8  на мойто редми 3 про за сега е супер не съм видял бъгове

[img][Изображение: dc78754e9bf4e000.png][/img]

xiaomi redmi note 7 pro 6/128
Цитирай
#37

Не видяхме - снимката е счупена.

Sent from my XT1580

 
Цитирай
#38

На мене ми е я показва но ето линка http://picbg.net/img.php?file=dc78754e9bf4e000.png

xiaomi redmi note 7 pro 6/128
Цитирай
#39

Темата е за ми макс, моля са се придържате към нея
Цитирай
#40

(2016-07-02, 08:28:15)NoMaD написа:  Да, и без актуализации за този ROM.


Sent from my XT1580

Всяко нещо с времето си.
Цитирай
#41

Някой пробвал ли е за фаблета -цианогенмод-а в XDA? Като цяло работил добре с някой малки забележки.
Цитирай
#42

Mисля че още много малко хора го имат.
Пускам анкета за преброяване в пост 1
Цитирай
#43

Аз го имам. Постоянно прави впечатление на колегите колко огромен е Smile Като му се посвикне че малко по-трудно се носи, големия екран си е голямо предимство.

... HTC Sensation -> Galaxy S3 -> Galaxy Note 4 -> HTC ONE M8 -> Galaxy Note 2 -> Xiaomi RedMi Note 2 Prime -> Xiaomi RedMi Note 3 16GB -> Xiaomi Mi Max 32GB
Цитирай
#44

И аз се замислям да си го взема, че ми трябва нещо с по-голям екран за работа, но той много пластичен бе! -> https://youtu.be/kgJdqyMjGPo?t=57
Цитирай
#45

Вече и Глобал бета версия.

... HTC Sensation -> Galaxy S3 -> Galaxy Note 4 -> HTC ONE M8 -> Galaxy Note 2 -> Xiaomi RedMi Note 2 Prime -> Xiaomi RedMi Note 3 16GB -> Xiaomi Mi Max 32GB
Цитирай
#46

(2016-07-11, 18:44:55)lz1gjd написа:  Вече и Глобал бета версия.

Къде го видя това?
Колеги къде у нас се продава този модел, само в бросбг го виждам да го продават?
Цитирай
#47

Има една бройка в olx-a за 480 лв без гаранция.
Цитирай
#48

(2016-06-20, 00:00:55)lz1gjd написа:  Аз съм със Xiaomi Mi Max 32GB .. доволен съм от него, само още не напълно да свикна колко ОГРОМЕН е Wink))

Здравей, живо ме интвресува камерата как е, някакви снимки да покажеш, ако не би те затруднило това, разбира се...Wink
Цитирай
#49

Мрънках колко е голям и страшен, но сега се налага да питам какъв е животът на батерията?
Чудя се дали да предложа на приятеля ми да си го вземе, защото търси бюджетен телефон, който да не се налага да зарежда постоянно. Ще го ползва само за звънене, фейсбук, снимки и oт време на време някоя игра, реално нищо товарещо.
Цитирай
#50

С нормално ползване над два дни би изкарал. 12 часа screen-on-time Wifi и около 4-5 на 4G - досега един от твърде малкото който успява да издържи на натоварването Smile

(2016-07-31, 13:09:31)djundi написа:  Здравей, живо ме интвресува камерата как е, някакви снимки да покажеш, ако не би те затруднило това, разбира се...Wink

[Изображение: IMG_20160905_173509_HDR.jpg]

Ами камерата от Redmi Note 3 MTK ми харесваше като че ли повече. Тази няма много добър "динамичен обхват" ...

... HTC Sensation -> Galaxy S3 -> Galaxy Note 4 -> HTC ONE M8 -> Galaxy Note 2 -> Xiaomi RedMi Note 2 Prime -> Xiaomi RedMi Note 3 16GB -> Xiaomi Mi Max 32GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)