Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Самсунга
#1

Умря тотално не включва въобще няма признаци за живот

                    Xiaomi redmi note 10 pro 128gb + 8gb ram



Цитирай
Аксесоари
#2

@nasich73, като за начало - зарежда ли?

 
Цитирай
#3

Не вклучва

                    Xiaomi redmi note 10 pro 128gb + 8gb ram



Цитирай
#4

Да си го изпускал/намокрял/удрял/сядал/оставял на слънце ? Вибрация при включване ? Батерията подута ли е ? След какво и от кога не се включва ?
Цитирай
#5

Нито едното от споминатите но имах същия случеи с моито леново умре но с дадена програма се оправи та питам нямали такава за самсунга без батерия да се оправи

                    Xiaomi redmi note 10 pro 128gb + 8gb ram



Цитирай
#6

И на моя му стана нещо изведнъж Angry
Поглеждам го изгаснал. Включвам го и всичко е наред, даже ми звъннаха и говорих по него.
След малко пак поглеждам - пак изгаснал, но този път вече не се включва а само изписва Галакси С4 при поставяне на батерията и вибрира Angry Angry
Някакви идеи?

Android User: Galaxy S2, Galaxy S4, Galaxy A50
Цитирай
#7

Sudden death syndrome Потърси в гугъл

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#8

може да е от копчето за включване, често срещан проблем, потъва и за да се оправи леко трябва да се "чукне" примерно в ръката.
Цитирай
#9

Колеги майче верно е от Power бутона Sad
Явно като го сложа в кейса(от тези силиконовите дето хващат целия гръб и отстрани) и някак блокира Пауър бутона.
Някакви идеи как да го раздвижа да не става така?
Поздрави!

Android User: Galaxy S2, Galaxy S4, Galaxy A50
Цитирай
#10

Няма как, вероятно е за смяна Sad

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#11

Успях да открия решение на проблема:
https://www.youtube.com/watch?v=2l_6fwzuIwA
Моя имаше абсолютно същите симптоми.
Разгхлобих го и напръсках Power Button-а с контактен спрей.
Засега работи, ако не ще се сменя.
Благодаря на всички!
Поздрави!

Android User: Galaxy S2, Galaxy S4, Galaxy A50
Цитирай
#12

Бутона си щтрака аз говоря за тотално мъртав телефон

                    Xiaomi redmi note 10 pro 128gb + 8gb ram



Цитирай
#13

Sudden death syndrome. Пак повтарям.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#14

Колега ти не гледай, че бутона щрака, на моя един ден го изключих от копчето и после гледам нашия се е шътдаулнал , първо реших някъв бъг, но след ден пак при заключване от power-a  гледам след секунди как изгасна напълно и се хвърлих в паника, копчето щрака ама не включва.После се разрових из форумите и разбрах "метода за чукването" и си тръгна, и тъй като не ми се носи в сервиз щото не знам какво могат да му развалят , просто повече внимавам с копчето , даже съм си инсталирал "копче" на екрана за заключване вместо да ползвам бутона.Така, че ако наистина си убеден, че не е от копчето причините може са хиляди....ако не стане с потупването или нова батерия, вариантите са изгорял дисплей (ако вибрира) или платка (ако не вибрира).
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)