Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google Opinion Rewards
#1

Брех не мога да си харесам раздел, в който да ви го представя това приложение  Big Grin 

Става дума за Google Opinion Rewards. Работата му е много проста, и можеби позната на някои от вас. От време на време (веднъж на 1-2-3 седмици) гугъл ви изпращат въпросник, който вие попълвате и получавате някоя стотинка, за харчене в магазинчето на гугъл.

"Възнагражденията" варират от £0.06 до £0.50+ според зависи въпросника, дали сте сред целевата група и разбира се кой поръчва музиката.

Много е важно да попълните Първия въпросник вярно, да четете и внимвате, изпозлват го за да знаят дали човек ползва приложението и дал иси струва да ви пращат въпросници. След доста време използване ми изпратиха и втора проверка, да ме проверят, иначе за пвоечето въпросници вече можете да четете какво ви питат и да се опитвате да отговорите, каквото те искат да чуят, възможно е да плащат повече така, макар, че нямам идея дали е вярно или не.


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
Аксесоари
#2

Мисля, че това приложение не е активирано за България все още или се бъркам? На мен ми дава, че не е съвместимо с никое от устройствата ми.
Цитирай
#3

Не се бъркаш, колега, несъвместимо е с държавата ни.
Иначе съм чувал, че супер начин да си трупаш кредит и да си купуваш с него приложения.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)