Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy J5 (2015) Android 6.0.1
#1

.jpg galaxy-j5-marshmallow-720x425.jpg Размер: 77.06 KB  Сваляния: 152
 
     
   
 
Ъпдейта е пристингал за Индия и се чудя някой нещо знае ли за европейския модел?
Цитирай
Аксесоари
#2

Да и аз го видях в sammobile . С дата 16.06.2016 е. Дано и нас да ни огрее. На жена ми LG spirit получи 6.0.1
Цитирай
#3

Всички ще получим Andoroid 6.0.1  от "Google" натискат производителите да актуализират повече устройства към по нова версия. От известно време се говори че "Google" си имат и водят собствена класация с производителите на телефони ,които предоставят на клиентите си най новите обновления и версий на Андроид за нови и стари модели мобилни телефони. Леко казано заплашиха ,че може би трябва да я публикуват за да стимулират повече производителите. Не е тайна че повечето производители умишлено не обновяват устройствата си за да стимулират хората да купуват нови и по този начин Андроид губи точки от еко системата на вечния съперник "Apple". Повечето производители на Андроид смартфони наблягат само на флагманите ,а устройсвата от по нисък клас като този "Samsung J5" са пренебрегвани. След като пуснаха по нов модел "Samsung J5 2016" си помислих ,че едва ли ще получим обновления до версия шеста на Андроид ,но явно "Google" знае как да мотивира..... Имам опит с Lenovo и те предпочитат да пуснат на пазара нов модел телефон със сходни параметри почти неразличими от предходния ,с почти еднаква визия само камерата ще е по добра но новия е с последна версия Андроид а стария е забравен.
Цитирай
#4

Случайно да знаете дали телефона има стабилизация на камерата?
И дали е водоустойчив ?
Цитирай
#5

Няма стабилизация на камерата но снима завидно добре. Няма защита от вода или прах.
Цитирай
#6

А знаете ли кога ще пристигне за FN (Европейския) модел и по точно за България???
Цитирай
#7

Е значи правилно съм прочел преди няколко месеца, че дойде юни месец. Smile
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1272644
Цитирай
#8

Но дали ще дойде и до България този ъпдейт?
Цитирай
#9

Може и да дойде, но едвали ще е скоро. Ако ги натиснат операторите ни нещо понеже се продадоха не малко бройки от този телефон може и да дойде.
Цитирай
#10

Не мога да намеря дали телефончето има компас ... В общи линии се чудя между J5 2016 и А5 2016 (dual) . Но разликата между 2-та е 230лв и не знам дали си заслужава при положение, че S7 е по 1000лв вече, но на който пък са му махнали радиото.
Цитирай
#11

Според GSM Arena Samsung J5 (2016) няма компас. Старата версия на телефона (от 2015) със сигурност няма компас.

Sony Ericsson Xperia Ray(Root), ASUS MemoPad HD 7, LG G2 mini, Samsung J500F (Root), TV Box Sunvell T95M (Root), Mecool Amlogic S912 Android TV Box (Root), Redmi Note 9 Pro (Root)
Цитирай
#12

До тук само моделът 500F получи за Индия Шри Ланка и Поругалия тук кога за BGL (FN)
Цитирай
#13

Мисля че ще изчакат най малко още месец за да видят как се държи телефона и как реагират хората ,ако всичко е добре и телефона се държи по добре ще имаме обновление.Но ако телефона става по бавен и лаги няма да ни огрее. Аз мисля че след месец ще имаме нова версия...
Цитирай
#14

Днес ъпдейта е огрял и (J500M) В Бразилия което говори че все повече модели го получават и аз мисля че до 1 месец ще е в България ако не поне ще е наличен за FN модела и така ще може да се флашне през Odin дори и да не е наличен за BGL

Аз само като го видях как изглежда в YouTube направо настръхнах... визуално 1:1 с S7 а и с Marshmallow идват и Samsung Internet Browser 4.0 (AdBlock) Good Lock Doze режим и още много полезни функции
Цитирай
#15
Wink 

От вчера за (M) модела е налично за Бразилия и Панама) -> напредваме Big Grin
Цитирай
#16

SM-J500F 6.0.1 >> http://www.sammobile.com/firmwares/downl...1BPF6_TPH/ само ще ви стартира с португалски език... разлики други няма освен някои рекламни приложения за Португалския оператор.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#17

Как ще се инсталира Android 6.0.1 за F модел на FN модел???
Цитирай
#18

Излезе някакъв ъпдейт 298 MB. След инсталация на пръв поглед не се забелязват промени.
Цитирай
#19

На кой оператор е това?
Цитирай
#20

Аз го получих преди три седмици. Моят телефон е закупен от Испанския оператор Orange и аз не намерих разлика в телефона си след обновлението и не ми е интересно и да разбера каква е разликата от преди. Очаквам android 6.0.1 но като гледам скоро няма да стане. Мислех си че в началото на август ще ни зарадват..........
Цитирай
#21

(2016-08-05, 23:53:35)startx написа:  На кой оператор е това?

Vivacom
Цитирай
#22

С коя версия си на модела, защото в sammobile за FN последният ъпдейт за България е от 28 юни?
Да не да си го вземал скоро телефона и да ти идва точно тази актуализация от тази дата?
Цитирай
#23

Някакви новини относно Marshmallow за FN?
Цитирай
#24

За сега няма.
Цитирай
#25

А поне сигурно ли е че ще има някакъв ъпгрейд за Европа?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)