Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Помощ за приложение.
#1

Здравейте! Търся някакво приложение за настройка на мелодии за различните групи. Ползвам в момента едно Престижио 5300дуо д Андроид 4.1.2. До ден днешен не съм ползвал смартфон и не съм на ти с материята. До сега ползвах Нокия 6300 и там на различните групи можех да задам каквато мелодия си искам, но старухата спря да работи и се принудих да взема стария телефон на големия ми син. Въпроса е имали такова приложение и по възможност безплатно или ще трябва да си въвеждам на всеки контакт по отделно. Не знам какво е мислил твореца на въпросната версия на Андроид като е направил да може да се сътворяват групи, а да не може да им се задават групови тонове, къде е смисъла?
Цитирай
Аксесоари
#2

без да се засягаш, ама в вместо да изпишеш толкова много, можеше да напишеш в сторето..... примерно group tones

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk
Цитирай
#3

(2016-06-17, 14:16:01)Smakl написа:  без да се засягаш, ама в вместо да изпишеш толкова много, можеше да напишеш в сторето..... примерно group tones

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk

 Може ама аз не съм се родил със смартфон в ръката та някой неща не са ми известни. И отделно предпочитам да взема мнението на някой по вещ в тази все още недодялана операционна система. Пробвах някой приложения обаче нещо не не са ми по сърце просто не държа като реша да се обадя на някой да отварям някакво приложение което е адска шаренийка и явно е предназначено за някой подрастващ. Та ако мислите, че има сериозна програма за моите нужди пишете.
Цитирай
#4

Rocketdial  ,  както предполагам и доста други от най-популярните dialer приложения позволяват на всяка група да се дава отделна мелодия  Smile  Избираш черна тема и няма да има шаренийки   Smile Иначе  съм  категорично несъгласен,  че Андроид е неразвита  ОС  Smile
Цитирай
#5

(2016-06-17, 16:45:36)Boby13 написа:  Rocketdial  ,  както предполагам и доста други от най-популярните dialer приложения позволяват на всяка група да се дава отделна мелодия  Smile  Избираш черна тема и няма да има шаренийки   Smile Иначе  съм  категорично несъгласен,  че Андроид е неразвита  ОС  Smile

Благодаря за съдействието! Относно Андроида нали знаеш разни хора разни идеали.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)