Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S5 срещу S6
#1

Здравейте!
Това, което ме спира да взема S6, е несменяемата батерия. Ако след време се наложи смяна, трябва или сервиз, или нов телефон. А това, което ме спира за S5, е по-слабият процесор и по-малко рам. Имам ужасен опит с наистина супер бавен и лагващ телефон и това е най-големият ми кошмар. Ясно е, че с S5 няма да е такова положението, но все пак е с по-слаби характеристики. Моля Ви посъветвайте ме кой да си взема!
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако цената не е проблем,разбира се,че С6,но ако не ти се дават толкова пари и С5 ще ти върши добра работа.Относно батерията на С6,ако след време почне да прави проблеми, винаги може да се смени в сервиз.
Цитирай
#3

S6, разбира се. Това е първият телефон на Samsung, който се е развил доста спрямо предходния.
Цитирай
#4

S6 , и да развил се е защото има Edge Big Grin

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#5

Аз съм със S6,единственият проблем който съм имал е че 2 пъти се рестартира сам,но мисля че е проблем от софтуера.Всичко друго е добре,взимай смело.
Цитирай
#6

6 разбира се. Все едно през 70те да кажеш жигули или лада 1500 Big Grin

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#7

Ако си сигурен за марката, че искаш точно самсунг вземи с6 за мен с5 е излагация, но за мен самсунг напоследък се излагат сериозно с флагманите си и бих се насочил към нещо друго примерно one plus 3 или LeEco 2

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)