Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HTC ONE M7 VS. DESIRE 530
#1

Приятели , кой от двата модела бихте препоръчали , понеже се колебая.Ако е м7 ще е втора ръка , а 530-ката ще е нова.Спецификациите са им сходни ,но пък стария е по-висок клас.

ПП: до скоро имах минито и бях страшно доволен , но се наложи да се разделя с него.
Цитирай
Аксесоари
#2

M7 стига да му е читава камерата.

Sent from my XT1580

 
Цитирай
#3

Къде видя, че характеристиките им са сходни? Разликата е от земята до небето. Естествено, че М7, но гледай наистина добре камерата, че масово имат брак.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#4

Htc M7
Цитирай
#5

А тоя бъг с камерата не е ли изчистен след като има ъпдейт на 5.0 ? Или е хардуерен ?
Цитирай
#6

В повечето случаи ъпдейта не помагаше, и се налагаше да се изпраща телефона в странство за сервезиране.

Sent from my XT1580

 
Цитирай
#7

Днес, екдин колега си взе от еконт М7, взех го да разцъкам малко, влязох в настройките (бял фон) и изплуваха две чудесни, симетрични и жълти петна от двете страни на екрана.
Не си взимай М7!

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#8

(2016-06-22, 16:08:05)jorrddan написа:  Днес, екдин колега си взе от еконт М7, взех го да разцъкам малко, влязох в настройките (бял фон) и изплуваха две чудесни, симетрични и жълти петна от двете страни на екрана.
Не си взимай М7!

И аз малко по-малко се разубеждавам защото трябва да си имам и едно наум за смяна на батерия.Колкото и да го искам тоя телефон май ще трябва да се насоча към по новите бюджетни телефони засега.Благодаря на всички за мненията  Smile
Цитирай
#9

Ако търсиш добър бюджетен и бърз телефон, вземи Xiaomi Redmi 3 или ако не ти се купува от чужбина, вземи Meizu M2 Note.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)