Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с 4Г/3Г
#1

Здравейте днес си закупих 4G карта от Виваком ,но не получавам 4G сигнал нито пък 3G. Всички настройки ми са за 3G/4G ,а получавам само H+. Когато направя 4G Only не получавам интернет данни . Със къстъм ром съм Phronesis Rom 4.1 дали от това е проблема?
Цитирай
Аксесоари
#2

@stanimir_9898, опитай настройки за APN точка за достъп да ги вкараш ръчно. И какво значи "....днес си закупих 4G карта от Виваком.."? Подменят ги безплатно.

 
Цитирай
#3

Имах предвид ,че подписах договор и ми дадоха нова. Сега нещо се бъгна напълно както сменях настройките за 3G/4G в момента не хващам оператор и пише само Searching for service и настройките в Mobile Networks изчезнаха . Сега е LTE/CDMA и само CDMA нямам APN .
Цитирай
#4

Проблема ти е в рома. Последния път като ползвах този ром трябваше да се сложи мрежата да е само на CDMA за да видиш настройките на APN. Също така мрежата я избери ръчно, а не на автоматичен избор.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
#5

Сложи си DarkLord S7E рома РЕК версията, всичко си бачка и батерията добре се държи.
В момента съм с него с карта на Виваком и 4G-то си е наред.

Moto G9 Plus - Stock ROM
Цитирай
#6

Нямам дори опцията да избера оператор изчезна...
Цитирай
#7

Аз съм със същия ром и нямам проблем с 3,4г на Мтел

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
Цитирай
#8

Не знам какво да направя смених рома с по-нова версия и пак нямам 3Г/4Г само H/H+ . Пробвах да избера опцията 4G LTE Only и пак не става .Когато си рестартирам телефона с 4G LTE Only се бъгва напълно и другите настройки изчезват и не намира оператор. Bu Bu
Цитирай
#9

Да не би да е от района? Твой другар има ли 4г на същото място?

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)