Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Moto G 4th gen 2016
#26

Да не е Media Ma..kt?

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай
Аксесоари
#27

В Media World.

OnePlus X - Pixel 5
Цитирай
#28

280Е ми се вижда много за + 16/2гб

Его и тоя бесен индиец:

http://www.ebay.co.uk/itm/Lenovo-Moto-G4...~#shpCntId

Изобщо не се е изхвърлил.

Lenovo K3 Note
Цитирай
#29

Малко е по-скъпо от Амазона (там е 250 евро), но нямаме възможност да поръчваме сега от там.

OnePlus X - Pixel 5
Цитирай
#30

То в амазона като гледам има 3гб за 245 паунда...580лв. много баси. Ще се чака още да се нормализират цените. Много е рано явно.

Lenovo K3 Note
Цитирай
#31

Мото Г серията я направиха в друг ценови клас. Воабще не е това което трябва да е. Трябваше да излезе под 400 лв. според мен
Цитирай
#32

Те от Леново каквото пипнат....

Smile
Цитирай
#33

Тези дни писах на Леново Бг да ги питам кога ще предлагат у нас Motorola Moto G4 и Motorola Moto G4 Plus Отговорът беше през септември
Цитирай
#34

А какво ще кажете за Moto G 3th gen. Аз си го поръчах със смяна на номер от Виваком? Интересно защо трябва да чакам 4 дни докато получа телефона, след като го има в наличност.
Като цяло какво ви е мнението за този телефон?
Ето и едно ревю?
http://news.smartphone.bg/review/revyu-n...eden-klas/
Цитирай
#35

На жена ми пристигна телефона Motorola Moto G4 Plus 2gb/16gb. Много е доволна за сега, бърз, сравнително стоков андроид, доста бърз Fingerprint сензор и SOT-то е около 7-7,30мин. Камерата никак не е лоша на хубава светлина, не сме особенно големи експерти по фотографията обаче Smile Общо взето телефончето супер.

OnePlus X - Pixel 5
Цитирай
#36

ЛЕД лампата за пропуснати повиквания работи ли
Цитирай
#37

Не, не свети при пропуснати повиквания или notification-и. Някъде четох че трябва да се руутне и става.

OnePlus X - Pixel 5
Цитирай
#38

Отзиви от телефона? Най-вече ОС ме интересува - лагове, бъгове и т.н.

Lenovo K3 Note
Цитирай
#39

Някой да даде реално мнение за телефона?Батерията как е?Бързина,загряване и натоварване?Мултитаскинга как е?

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#40

Дали ще получи Android Nougat телефона? Или следващия андроид, защото някъде бех чел как 18 месеца ги поддържат.
Цитирай
#41

Ще получи,но не се знае кога точно.Аз мисля да приключвам с марката.От както е под пълното ръководство на Леново,нещата се осраха.Декември месец получих Андроид 6.0 и е от тогавашен Patch Security Level.Една кръпка не пуснаха от тогава.От декември месец не съм получавал никакъв ъпдейт.Много си харесвам телефона,но му се вижда края.Предвижданията,че Моторола ще се прецака се оказаха верни.Със първия Moto X и втория им се доверих,но приключвам с тях.От тук нататък само и единствено телефони от Google.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#42

Пичове, телефона е със зарядно за английските контакти. Намерих у дома един адаптер, в който се вкарва зарядното и после към контака, обаче нещо не сработва. Идеи имате ли, защото не ми се харчат 25лв за зарядно?
Цитирай
#43

Намерих телефона в няколко он-лайн магазина в България, но малко ме притесняват снимките...

1-ви вариант:

[Изображение: 845974.jpg]

2-ри вариант: 

[Изображение: 845975.jpg]

Последно този телефон има ли физическо бутон от долу или няма? Защото си мисля, че единият магазин е тотално  Bu Angry

Иначе цените варират от 440лв до 530лв...?!?

Става въпрос за тази версия:
Процесор - Qualcomm Snapdragon 617 MSM8952 (4-ядрен, 1.50GHz, Cortex-A53 & 4-ядрен, 1.20GHz, Cortex-A53)
Памет - 2GB/16GB
Видео - Adreno 405
Дисплей 5.5' 1920*1080 пиксела

LG Optimus L9 II (4.4.2)Lenovo VIBE P1 Pro (P1a42) > Xiaomi Redmi 5+ 4GB/64GB
Цитирай
#44

Виж и в bross.bg - очаква се доставка и там.

Sent from my MI5

 
Цитирай
#45

Физически бутон няма нито G4 нито G4+, защото на втория не е бутон, а пръстовия отпечатък. Поръчах от amazon.co.uk G4 за 411лв с доставка и калъф, като на третия ден ми дойде. Не се лъжи да им пълниш гърлата на нашите търгаши. Давай смело от амазон. Все пак е най-големия онлайн магазин и поръчваш директно от моторола. Ако стане нещо по-добре да дадеш 20лв за доставка и да го върнеш до моторола, отколкото до нашите, я го оправят, я не...
Цитирай
#46

@Winner, от амазон.ко през митница за такси минава ли?

 
Цитирай
#47

никакви такси
411 лв с калъф и експресна доставка. Както искате го смятайте, но е оферта от Англия.
Цитирай
#48

@Winner, да, такси няма, както и някои телефони, които просто не ги доставят в България.

 
Цитирай
#49

Конкретно този го доставят до България и до адрес.
Иначе трудно бих се разубедил, че има телефони дето няма да ги доставят до тука. Нали целта на търговеца е да продаде? Не казвам цената или доставката да устройва, както ти не уточняваш това.
Цитирай
#50

@Winner,  не знам кое ти си вижда странно в случая. Дори в Китай някои търговци не предлагат дестинации до България.


Прикачени файлове Миниатюри
   

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)