Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Глъхне, шуми, ехо... все проблеми
#1

Здравейте,
Септември 2015 купих въпросната тояга. Месец след това когато говоря по телефона от другата страна започнаха да се оплакват че много пращи. Аз ги чувах идеално. Започна когат оснимам видео да пращи също. Направих му рекламация в булграм и го бавиха 5-7дни. Върнаха ми го и работи ОК около 1-2 седмици и след това пак започна с проблемие, но вече не пращеше, а се оплакваха от другата страна че си чуват гласа. Понеже нямах време да се занимавам пак с рекламация така го ползвах. След 2-3 месеца стана много зле. Глъхне и нищо не ми чуват, но като пусна високоговорител по-добре. Ползвах до до преди 4 дни през блутут и слушалки(тогава няма проблем). Мин. ден му направих хард ресет и до днес беше добре. Днес пак започна да дава шумолевици. Някакви насоки???? Пак ли да им го рекламирам?? Ако някой е мераклия му звънкам да види как се чува. Сега му правя пореден хард ресет.

Мина ХАРД ресета и Factory wipe и сега ми казаха че е ОК, но на какво може да се дължи през два дена да се здухва..... ?
Цитирай
Аксесоари
#2

Софтуера не е написан както трябва вероятно

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#3

С коя версия на Андроид-а си?

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай
#4

Ами явно си попаднал на развален продукт. Пробвай да го смениш някак щом е още в гаранция (ако има такава опция, разбира се). Ако не стане и държиш да си с него му флашни някой друг ром и виж как ще се държи. Ако пък не ти се занимава го продай, но първо гледай да го закрепиш да работи нормално поне 1 сед ако може, че да не ти го върнат веднага....
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)