Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Note 4 android 6.0.1 как да върна стария 5.1.1?
#1

Здравейте колеги  ще съм ви много благодарен ако ми помогнете  да си върна стария андроид.
Не знам с кой бях   но като сложих 6.1 демек  даде ми питане да се обнови ли. Аз натиснах да... май изтегли към 3гб и се обновиха и иконите.
Не ми харесва искам си стария
.  С ноут 4 съм   ако помогнете ще съм ви ужасно задължен колеги....
Цитирай
Аксесоари
#2

Още 6.1 не е излязъл. Виж 6.0.1 е Smile и мисля че няма да можеш да върнеш към 5.х.х , но не съм 100% сигурен. Ако може, със сигурност ще отчете KNOX
Цитирай
#3

Няма да активираш Кнокс, спокойно. Свали си 5.1.1 и инстирай през Один, както е описано във важната тема!

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Samsung Galaxy  Note IV
Samsung Galaxy S VI
Цитирай
#4

Без проблеми можеш да се върнеш на 5.1.1 но не и на 5.0.1

/SonyXperia Neo 4.0.4/GS1/GS2/Galaxy S4/NOTE2 4.1.2 Hawkish Exv2/LG G3 4.4.2 ROOT/NOTE3/NEXUS5/SONY XPERIA Z ULTRA 4.4.4/Iphone5s/Note 4/Galaxy S8/Galaxy S8+/NOTE8 DS
Цитирай
#5

Може да се върне само до 5.1.1 COJ5 не и по-долу. Ако колегата не се е справил все още да си напише модел N910?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#6

(2016-07-17, 23:23:30)rado__8 написа:  Може да се върне само до 5.1.1 COJ5 не и по-долу. Ако колегата не се е справил все още да си напише модел N910?

Каква е точно идеята от вендора, да не може да се върне например на киткат-а?
Цитирай
#7

Ами мисля всичко е във версията на бутлоудъра. Самсунг го заключват за да не се връща по-стар точната причина си нямам идея каква е.

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#8

Аз си мисля,че нарочно го правят от самсунг и ни скапват тел от тези нови ъпдейти пример от по старите ми тел като ги ъпдейтна и започва да става зле. Искат да си взимаме винаги по новите модели.А и за ъпдейти  се чака, чака ,чака егати и ъпдейтите....

/SonyXperia Neo 4.0.4/GS1/GS2/Galaxy S4/NOTE2 4.1.2 Hawkish Exv2/LG G3 4.4.2 ROOT/NOTE3/NEXUS5/SONY XPERIA Z ULTRA 4.4.4/Iphone5s/Note 4/Galaxy S8/Galaxy S8+/NOTE8 DS
Цитирай
#9

Със сигурност!
Цитирай
#10

(2016-07-18, 18:34:25)nzeus2k написа:  Аз си мисля,че нарочно го правят от самсунг и ни скапват тел от тези нови ъпдейти пример от по старите ми тел като ги ъпдейтна и започва да става зле. Искат да си взимаме винаги по новите модели.А и за ъпдейти  се чака, чака ,чака егати и ъпдейтите....

Има някаква логика да ти кажа честно. А дрейна на батерията е виновен само Google това поне със сигурност го казвам. Или нарочно или не могат да се разберат Samsung и Google.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#11

аз пък да ви кажа , както бях написал и в една друга тема , след като си пратих апарата на ремонт за слушалката в Теленор , ми го върнаха освен с перфектна слушалка , също така го бяха флашнали с техен си ром теленорски и сега колкото и невероятно да е държи с едно 30%повече батерията за едно денонощие. Само да вметна че батерията си ми е същата. Преди да го занеса бе с полския ром и ме мързеше да го флашна с теленорски преди да го дам в сервиза. Не знам какво направиха , но определено има голяма разлика в държането на апарата. Може довечера да нарпавя шот да видите кое колко консумира, като тоя дрейн мисля че го няма , иначе цял ден телефона ми е на мобилни с 4г връзка, почти нон стоп се ръчка я за разговори , а за фейсбук.
Цитирай
#12

Тук съм дал как се върнах от 6.0.1 на 5.1.1:
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1309806

Nothing moves you like a hydropneumatic Citroen...
Samsung Galaxy A52s 5G
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)